in

Fear the Walking Dead 7. Sezon Onayı Almayı Bildi

Fear the Walking Dead 7. sezon onayı aldı. AMC’nin Yürüyen Ölüler’in öncesine odaklanan dizisi, henüz 6. sezona devam ederken yeni bölümleri garantiledi.

Fear the Walking Dead 7. Sezon
- Reklam -
- Reklam -

The Walking Dead dizi evreninin önemli parçalarından birisi, yeni sezon onayı almayı başardı. Fear the Walking Dead 7. sezon için AMC’den onay geldi.

Dram ve korku türlerindeki Fear the Walking Dead dizisi, The Walking Dead ile aynı evreni paylaşırken ana dizinin öncesinde yaşanan olayları konu alıyor. Dave Erickson ve Robert Kirkman’ın ellerinden izlediğimiz yapımın ilk sezonu 2015 yılında yayınlanmıştı. Dizinin 6. sezonu ise şu sıralar devam ediyor. 6. sezon, 4. bölüm The Key 1 Kasım 2020 tarihinde yayınlandı. Bu sezon toplamda 10 bölümden oluşacak.

AMC, The Walking Dead evreninde geçen dizilerini sürdürmekte kararlı. Kanal, bir yanda ana dizide sona yaklaşırken bir yandan da yeni filmler ve diziler üzerinde çalışıyor. Aynı zamanda, köklü yan dizisi Fear the Walking Dead’i de şekillendirmeyi ihmal etmiyor.

- Reklam -

Fear the Walking Dead 7. Sezon ile Yola Devam Edecek

Oyuncu kadrosunda Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Danay Garcia, Garret Dillahunt, Maggie Grace, Jenna Elfman, Alexa Nisenson, Austin Amelio, Ruben Blades ve Karen David gibi isimleri barındıran AMC dizisi, böylelikle yeni sezon onayını almış oldu. Duyuru, dizinin resmi Twitter hesabından paylaşılan kısa bir video ile paylaşıldı.

FtWD yaratıcılarından Dave Erickson, Yürüyen Ölüler ana dizisi ile ortak bir bölüm düşünmediklerini ifade etmişti. Ancak hikâyenin ısrarlı devamı, böyle ortak bir crossover’ı olası kılacak mı, bu sorunun yanıtını hep birlikte göreceğiz.

- Reklam -

Fear the Walking Dead 7. sezon çekimlerinin ne zaman başlayacağı ve öyküyü nerelere sürükleyeceği ise henüz bilinmiyor.

Öte yandan ana dizi The Walking Dead’in 11. sezon ile final yapacağını hatırlatalım. Yeni Yürüyen Ölüler dizisi World Beyond’un 10 bölümden oluşan 1. sezonu ise 29 Kasım 2020’de tamamlandı. World Beyond 2. sezon hazırlıkları ise sürüyor. Ek olarak TWD evreninde geçecek ve odağında Daryl karakterinin yer alacağı bir film ve Rick Grimes’ı anlatacak üç filmlik bir serinin de yolda olduğunu hatırlatalım.

Fear the Walking Dead 7. Sezon

AMC de yaptığı açıklamalarda The Walking Dead evreninde geçecek daha pek çok hikâyenin anlatılmayı beklediğini tekrar tekrar açıklamışı.

Peki siz Fear the Walking Dead’i takip ediyor musunuz? 6. sezonun gidişatından memnun musunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Deadline

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

3 milyon galaksi

Gökbilimciler 300 Saatte 3 Milyon Galaksi Haritaladı

Nadir Pokemon Kartı Charizard

Nadir Pokemon Kartı Açık Artırmada 170 Bin Doları Buldu: Teklifler Yükselmeyi Sürdürüyor