in ,

Final Space 3. Sezon Çıkış Tarihi Açıklandı: Netflix’in Uzay Dizisi Final Yapıyor

Final Space 3. sezon çıkış tarihi belli oldu. Netflix’in bilimkurgu dizisi, yeni bölümleri ile final yapmaya hazırlanıyor.

Final Space 3. Sezon Çıkış Tarihi Final

Final Space 3. sezon çıkış tarihi duyuruldu. Netflix’in bilimkurgu çizgi dizisi, final sezonu ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

İlk defa 2018 yılının başlarında TBS kanalında başlayan, ardından Adult Swim’de de çıkış yapan ve uluslararası arenada Netflix üzerinden yayınlanan Final Space, kısa sürede büyük bir ilgi görmeyi başardı. Olan Rogers’ın yaratıcısı olduğu çizgi dizinin 2. sezonu ise 2019 yılında yayınlandı. Şimdi ise yine yaratcısı tarafından sosyal medya üzerinden bir iyi bir de kötü haber verildi.

Olan Rogers, Twitter’dan yaptığı duyuruda çok sevdiği çizgi dizinin final verdiğini duyurdu. Ancak iyi haberi de peşi sıra vererek, 3. ve son bir sezonun daha olacağını söyledi. Aynı zamanda yeni gelecek olan sezonun çıkış tarihini de duyurdu.

Rogers, yaptığı duyuruda şunları söyledi:

“Size iyi ve kötü haberlerim var. İYİ HABER, Final Space’in 3 sezonu 16 Eylül’de Netflix’e geliyor! KÖTÜ HABER Sezon 3 dizinin son sezonu olacak.”

Yazığı gönderiye ek olarak hazırladığı bir veda videosunu da paylaştı. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Final Space 3. Sezon Final Haberi

Olan Rogers, çektiği videonun bazı noktalarında oldukça duygusallaşıyor. Diziyi yaratmanın inişleri ve çıkışları hakkında konuşuyor ve bir noktada, prodüksiyona kendi kalbinin ve ruhunun ne kadarını koyduğunu anlatırken gözyaşlarına hakim olamıyor.

Yazar ayrıca hayranların dört gözle beklemesi gereken bir başka iyi habere de işaret etti. Görünüşe göre, çizgi dizi ile alakalı iki video oyunu şu anda geliştirme aşamasında. Biri konsollara yönelik (bunun PC’de de mevcut olup olmayacağına dair henüz bir haber yok) ve diğeri bir VR oyunu. Oyunlarla ilgili fazla ayrıntıya girmese de ikisini de oynadığını söyledi.

Yayınladığı 7 buçuk dakikalık videoya ek olarak şunları söyledi:

“Bu inanılmaz bir yolculuktu ve hepiniz beni son derece alçakgönüllü şekilde karşıladınız! Bu diziye bir şans veren tüm dünya bu şekilde karşıladı. İnanın, bu benim için tahmin edemeyeceğiniz kadar kadar çok şey ifade ediyor! Yeni şeyler üzerinde çalışıyorum ve bir sonraki maceramda beni her ne olursa olsun takip etmek isterseniz burada olacağım.”

Dizinin yaratıcısının yaptığı paylaşımdan sonra kendisine destek veren ve Final Space’in sona ermesiyle ilgili binlerce hayran yorumlarda bulundu.

Final Space’in önceki sezonlarını izlediniz mi? Dizinin final verecek olması konusunda neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Collider

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Arcade Arcade dedi ki:

    Bir yandan sevindim bir yandan üzüldüm.Rick & Morty’den daha çok sevdiğimi söylemeliyim ki bu bile kalbimdeki yerimi açıklamaya yeter de artar bence.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

1 cevap daha var.

Doctor Who oyuncusu Tanya Fear

Doctor Who Oyuncusu Ardında Tek İz Bırakmadan Ortadan Kayboldu

Phoebe Waller-Bridge Yeni Indiana Jones 5 Filmi

Yeni Indiana Jones Filminde Harrison Ford’un Yerine Phoebe Waller-Bridge Geçecek