in

Flicker in the Dark Uyarlaması Emma Stone ile Geliyor

Flicker in the Dark uyarlaması geliyor. Stacy Willingham’ın romanını kaynak alan dizi HBO’da yayınlanacak. Başrolde ise Emma Stone var.

Flicker in the Dark uyarlaması emma stone
- Reklam -
- Reklam -

Flicker in the Dark uyarlaması yolda. Stacy Willingham’ın kitabından televizyona adapte edilecek dizinin başrolünde Emma Stone yer alacak. HBO’da yayınlanacak serinin yapımcılığını ise A24 üstleniyor.

Stacy Willingham imzasını taşıyan gerilim ve gizem türündeki A Flicker in the Dark: A Novel henüz raflardaki yerini almadı. Kitap Minotaur Books tarafından Ocak 2022 tarihinde raflara sürülecek. Ancak eserin uyarlama hakları şimdiden emin ellerde görülüyor. Emma Stone’un hem başrol hem de yapımcı olarak yer alacağı proje, son dönemlerde bağımsız sinemada ciddi bir çıkış yakalayan A24 tarafından gerçekleştirilecek. Yapımın yayınlanacağı platform ise ABD’nin prestijli kablolu kanalı HBO.

Yazar Stacy Willingham’ın ilk kitabı olma özelliğini taşıyan eser, babasının seri cinayetlerini itiraf ettiği 12 yaşındaki oğlu Chloe Davis’in değişen hayatını konu alıyor. Bu karanlık itiraflardan 20 yıl sonra, yaşamına psikolog olarak devam eden Davis, ABD’nin Louisiana eyaletinde bulunan Baton Rouge şehrinde bir grup gencin kaybolmasıyla kendi geçmişine bazı sorgulamalar yaşamaya başlıyor.

- Reklam -

HBO Dizisi Flicker in the Dark Yapım Ekibiyle Dikkat Çekiyor

Birdman ve The Favourite ile Oscar’a aday gösterilen, La La Land ile ise ödül kucaklayan Emma Stone’un parçası olduğu proje, Stone’un ve yazar eşi Dave McCary’nin sahibi olduğu yapım şirketi Fruit Tree imzasını da taşıyacak. Fruit Tree’ye ortaklık edecek şirket ise The Green Knight, Midsommar, The Lighthouse, Uncut Gems ve Moonlight ile adını prestijli yapım şirketleri arasına yazdıran A24 olacak. Dizinin senaryosu ise Morgan Gould’a emanet edilecek.

Flicker in the Dark emma stone yeni film

Emma Stone’u son olarak Disney yapımı Cruella filminde izleme fırsatı bulmuştuk. Başarılı aktris önümüzdeki dönemde The Curse dizisinde ve Yorgos Lanthimos imzalı Poor Things filminde rol alacak. Poor Things’te kendisine Mark Ruffalo ve Willem Dafoe eşlik edecek.

- Reklam -

Flicker in the Dark dizisi hakkında henüz çıkış tarihi, yönetmen tercihi ve oyuncu kadrosu gibi detaylar açıklanmadı. Yapıma kaynaklık eden romanın Türkçeye kazandırılıp kazandırılmayacağı ise şu an için bilinmiyor.

Sizin bu dizi uyarlamasından beklentileriniz neler? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Variety

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Locke & Key 2. sezon fragmanı

Locke & Key 2. Sezon Fragmanı: Macera Büyüyerek Devam Ediyor

The Blade Artist dizi Trainspotting

The Blade Artist: Trainspotting’teki Begbie Karakterini Anlatan Dizi Geliyor