in

Game of Thrones 8. Sezon 4. Bölümünden Sızıntı Var! Spoiler’lara Dikkat!

HBO’nun epik dizisi Game of Thrones’un yeni bölümünden bazı önemli kısımlar sızdırıldı! Spoiler yemek istemeyenler yeni bölüm yayınlanana kadar sosyal medyada daha dikkatli olmalı.

game of thrones

Game of Thrones dizisinin başı sızıntılardan bir türlü kurtulmuyor. Alınan tüm önlemlere rağmen milyon dolarlık dizinin bazı bölümleri daha yayınlanmadan sızmayı başarıyor. 8. sezonun 2. bölümü de hatırlayacağınız üzere daha televizyonda yayınlanmadan kötü bir görüntüyle de olsa sızdırılmış ve haliyle birçok kişi daha izlemeden spoiler yemişti. Yine geçtiğimiz The Long Night (En Uzun Gece) bölümünde de bazı önemli sahnelerin fotoğrafları yayınlanmış ve sosyal medya üzerinden paylaşılmıştı.

Şimdi de 8. sezonun 4. bölümüne ait çok önemli görüntülerin bulunduğu birkaç video sızdırıldığı söyleniyor. Dizinin tamamı değilse de önemli bölümleriden bazılarının parça parça sızdırıldığı ve bu bölümlerde çok önemli detayların yer aldığı haliyle sosyal medya üzerinden yapılacak spoiler’lara özellikle dikkat etmek gerektiği söyleniyor.

Game of Thrones dizisinin yeni bölümü ne zaman izleyeceğiz?

Türkiye’de bulunan izleyiciler olarak yeni bölümü yarın sabaha karşı 04:00’da Digiturk üzerinden izleme fırsatımız olacak. Bölümün tekrarı ise yarın akşam 23.00’da yine aynı kanalda yayınlanacak. O zamana kadar sosyal medyadan, özellikle Twitter’dan bazı terimleri sessize almanızı ya da sabah olana kadar eğer spoiler’lardan kaçınıyorsanız sosyal medyada fazla zaman geçirmemenizde fayda var.

HBO’nun böyle bir dizi yaptığı halde sızıntılar konusunda bir türlü önlem alamamasını siz nasıl değerlendiriyorsunuz?

Game of Thrones 8. sezon 4. bölüme ait geçtiğimiz hafta başında yayınlanan fragman da şu şekilde:

* * *

Arya Stark “Buralara” Nasıl Geldi? [Video]

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for OldFatGil-Galad OldFatGil-Galad dedi ki:

    Benim anladığım kadarıyla Taylandlı bir grup dört ve beşinci bölümlerle birlikte altıncının da senaryosunu veya tamamını sızdırmış. Yayınlamama karşılığında para istiyorlarmış.

    Sızdırılan görüntülerden anlaşıldığı kadarıyla yine hatalar ve saçmalıklar devam ediyor. Büyük ihtimalle finali de yine aynı saçmalıklarla yapacaklar. Yazık oldu güzelim diziye.

    Ps: Söylenildiğine göre iki farklı final senaryosu varmış.

  2. Avatar for BiblofilYouTube BiblofilYouTube dedi ki:

    Haydaa… Hadi bana müsaade

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

KR Kitap Kulübü #8 | Shirley Jackson – Biz Hep Şatoda Yaşadık

Witcher: Dönüşü Olmayan Yol | Kısım 1