Game of Thrones Belgeseli Ufukta Gözüktü!

Finalden bir hafta sonra yayınlanacak Game of Thrones belgeselinden fragman ve yeni detaylar geldi! The Last Watch 26 Mayıs'ta bizlerle olacak.

Game of Thrones tarihte adı anılacak bir düşüş yaşayarak 19 Mayıs günü final yapmaya hazırlanıyor. Evet, dizi iki senaristin kurbanı olmuş gibi duruyor ancak yapımda emeği geçen yüzlerce kişinin muhteşem bir iş çıkardığı da işin başka bir boyutu. Finalden bir hafta sonra yayınlanacak belgesel ile bu işlerin nasıl yapıldığını göreceğiz!

HBO finalden bir hafta sonra The Last Watch adlı iki saatlik bir belgesel sunacak. Bunun haberini daha önceden sizlerle paylaşmıştık. Bugünle birlikte belgeselden ilk fragman da gelmiş bulunmakta. Bir toplantı sırasındaki duygusal anlar ile başlayan fragman dizi oyuncularından bazılarının kostümlerini ve eşyalarını duygusal bir şekilde bırakmaları ile sonlanıyor.

Siz de hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Taht Oyunları dizi tarihinin en büyük bütçeli yapımlarından biriydi. Birçok açıdan bizlere daha önce televizyonlarda görmediğimiz kalitede sahneler sundu. Belgeselde bu simgesel sahnelerin nasıl oluşturulduğunda birebir tanıklık edeceğiz.

The Last Watch 26 Mayıs günü yayınlanacak ve yapımın yönetmenlik koltuğunda Jeanie Finlay var.

Belgesel HBO’nun son Game of Thrones işi de olmayacak. Bir tanesinin bu yıl çekimlerine başlanacağı 3 farklı yan dizi de hazırlık aşamasında. Yan diziler hakkındaki detaylı haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Destansı final sonrası gelecek ve ağızlara bir parmak bal çalacak bu belgesel hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Açıkçası böyle epik bir yapımın kamera arkasını izlemek her ihtimalde keyifli olur diye düşünüyoruz.

Konuyla ilgili yorumlarınızı forumlarımıza konuk olarak bizlerle paylaşmayı unutmayın!


Şamanizm Simya ve Game of Thrones

Game of Thrones’tan 6 Mitolojik ve Tarihi Esinlenme

Game of Thrones’u Tahtından Etmesi Olası 8 Fantastik Dizi Uyarlaması

Game of Thrones Hayranları İçin 8. Sezon Neden Bu Kadar Kötü İlerliyor?

Game of Thrones’un Destansı ‘Karanlık’ Savaşı Hayranlar Tarafından Aydınlatıldı

GÖZ ATIN  Netflix ve Disney+'a Yeni Rakip: HBO MaxÖzellikle bilimkurguya ve çizgi romanlara bayılır. Çizgi romanlara girişi Dylan Dog, bilimkurguya aşkı ise Dune serisi ile başladı. 7 yaşından beri bilgisayarla ve elektronik aletlerle iç içe yaşamayı seçerek göbeğini büyüttü. Düşüncelerini başkalarıyla tartışmak adına Kayıp Rıhtım’da yazılar yazıyor.

Game of Thrones Belgeseli Ufukta Gözüktü! için 2 yorum

  1. spoiler var. İzlemediyseniz şimdiye kadar izlemeyin diziyi de tünelin ucu bombok bir yere çıkıyor.

    Ben 8. Sezondan önce çok heyecanlıydım bu belgesele. Evet 7. sezon da çok kötüydü ama final yapılacak, bir yandan savaş izlerken öte yandan entrika vs göreceğiz derken elimizde Arya’nın poposu, Tyrion’un çük esprileri ve bu espriler sayesinde Brianne ile yatan Jamie ( 7 sezonluk karakter gelişiminin çöpe atılması ve Cercei ile göçük altında kalmalarını saymıyorum bile), Brianne gibi gururlu bir kadının düşürüldüğü durum ve durup saçma sapan bir şehir yakma sahnesi. (mal git kaleyi yak şehri niye yakıyorsun.) ve yine karakter gelişiminin çöpe atılması. Daha bir çık şey sayarım ama bu kadar yeterli.

    1. sezon o kadar kötü ki hiç bir merakım kalmadı. Bir de bu mallara Star Wars’ı vermişler.

  2. Tansael dedi ki:

    Sonu Lost gibi oldu. 5nci bölüm gerçekten çok zorlama olmuş.


Game of Thrones Belgeseli Ufukta Gözüktü!

Finalden bir hafta sonra yayınlanacak Game of Thrones belgeselinden fragman ve yeni detaylar geldi! The Last Watch 26 Mayıs’ta bizlerle olacak.

Başa dönün