Game of Thrones’un Final Sezonundan Karakter Posterleri Yayınlandı

Game of Thrones'un büyük finali yaklaştıkça yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Dizide bulunan 20 karakterin posterleri, tanıtıcı sözlerle birlikte yayınlandı!

Game of Thrones efsanesinin final sezonuna kavuşmaya yaklaşık 1.5 ay gibi bir süre kaldı. Heyecanla iyice doruğa çıkmışken diziyle ilgili yeni bilgiler de daha fazla geliyor. Bugün yayınladığımız haberlerden, George R.R. Martin’e dizide rol teklif edilmesi ama bunu kabul etmemesi de bunlardan biriydi.

İşte totalde 6 bölüm sürecek dizinin karakter posterleri yayınlandı. Dizide kalmış son isimleri Demir Taht’ta otururken görüyoruz. Ve her biri için birer cümle hazırlanmış. Gelin hepsine tek seferde göz atalım.

Son olarak dizinin 14 Nisan’da bizlerle birlikte olacağını hatırlatalım ve geçtiğimiz gün HBO tarafından yayınlanan “All Stars Here” (Tüm Yıldızlar Burada) videosunda da Game of Thrones’a ait kısa tanıtım videosunu da buraya bırakalım. (48. saniyede başlıyor)

GÖZ ATIN  Game of Thrones Dizisinden 4 Önemli Hayat Dersi
Etiketler:  
Site Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni
1988, Darıca. Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Game of Thrones’un Final Sezonundan Karakter Posterleri Yayınlandı için 1 yorum

  1. alper dedi ki:

    Bitse de kurtulsak, diziyi değil de kitapları takip edenleri sevindirecek gelişmeler olur belki.


Game of Thrones’un Final Sezonundan Karakter Posterleri Yayınlandı

Game of Thrones’un büyük finali yaklaştıkça yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Dizide bulunan 20 karakterin posterleri, tanıtıcı sözlerle birlikte yayınlandı!

Başa dönün