in

Game of Thrones Yıldızı Kit Harington’ın Night King Pişmanlığı

Game of Thrones’ta Jon Snow rolüyle tanıdığımız yıldız oyuncu Kit Harington, Night King’i öldüren kişinin kendisi olması gerektiğini düşünüyor.

Jon Snow GoT

Game of Thrones geçtiğimiz aylarda final yaptı ancak dizinin oyuncuları hâlâ yapıma dair pek çok detay paylaşmayı ihmal etmiyor. Jon Snow karakteri ile karşımıza çıkan Kit Harington da onlardan birisi. Ünlü aktör dizide kendisini hangi olayın mutsuz ettiğini açıkladı.

The Hollywood Reporter’a açıklamalarda bulunan Harington, Night King’i Arya’nın değil de kendisinin öldürmesi gerektiğini düşünüyor.

8. sezonun The Long Night adlı bölümünde Night King’in (Vladimir Furdik) Arya Stark tarafından öldürülmesini adil bulmayan Harington, durumun kendisini biraz sinirlendiğini kabul ediyor.

“Biraz sinirlenmiştim çünkü Gece Kralı’nı ben öldürmek istiyordum.”

Ayrıca Harington, dizinin meşhur ejderhalı sahnelerinin çekim aşamalarından da nefret ettiğini aktarmaktan çekinmiyor.

Jon Snow

Harington sözlerine şöyle devam ediyor:

“Herkes gibi hissettiğimi düşünüyorum. Gece Kralı’nı benim öldüreceğim uzun süredir düşünülen bir şeydi. Ama yapamadım.”

Ancak “Maisie ve Arya için çok mutlu” olduğunu ifade eden Harington şunları da ekliyor:

“Gizliden Gizliye Night King’i Ben Öldürmek İstiyordum!”

“Gizliden gizliye, ‘Bunu ben yapmak istiyordum!’ diyordum. Özellikle Vlad’la (Vadimir Furdik) savaşmayı sevdiğim için… Aynı zamanda ’Hardhome’ bölümünde savaştığım Ak Gezen’i de canlandırmıştı. (…) Ondan daha iyi bir kılıç ustası görmedim. Fakat gerçekten beklenmedik bir gelişmeydi ve Maisie’nin yolculuğuna çok güzel biçimde bağlandı. (…) Sezonlar boyunca Arya’nın yeteneklerini katı bir katil olmak için geliştirdiğini gördük ve nihayetinde bunu baş düşmanımızı öldürmek için kullandı.”

Geçtiğimiz mayıs ayında, stres ve alkol problemi nedeniyle rehabilitasyon merkezine yatırılan ünlü aktörün durumu şu sıralar iyi.

Game of Thrones

Kit Harington’ın, Game of Thrones’taki rolünden ötürü 2019 Emmy Ödülleri’nde Drama Dalında En İyi Erkek Oyuncu ödülüne aday gösterildiğini hatırlatalım.

Emmy Ödülleri 22 Eylül 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Night King’in katilinin Arya olması size makul geliyor mu? Özellikle Arya’nın yeteneklerini sürekli geliştirdiğini gördüğümüz sezonlar gerçekten de en güzel şekilde bağlandı mı?

Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşmayı unutmayın!

* * *

* Game of Thrones Final Sezonunda Arya, Night King’e Hiç Fark Edilmeden Nasıl Yaklaştı?

* Game of Thrones Yazarı G.R.R. Martin: “Dizi Hızımı Kesti”

Kaynak: Independent Türkçe

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Blackheart Blackheart dedi ki:

    Yahu her şeyi yüzlerine gözlerine bulaştırdılar Jon’cuğum :slight_smile:
    Son sezonunun hiçbir şeyini sevmedik ki

  2. Avatar for Asude Asude dedi ki:

    E adam haklı…son cümlede de kibarlık olsun diye yine güzel oldu demiş, yazık :joy:

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Mount & Blade

Mount & Blade II: Bannerlord Oyunu İçin Erken Erişim Tarihi Açıklandı

Tüm Zamanların En İyi 10 Canavar Filmi

Tüm Zamanların En İyi 10 Canavar Filmi