Game of Thrones’un Öncesini Anlatacak Dizinin İsmi ve İlk Oyuncusu Belli Oldu

Game of Thrones’un evreninde geçecek yeni dizinin adı ve ilk oyuncularından birisi belli oldu, bununla beraber diziyle ilgili yeni detaylar da var.

Game of Thrones’un sekizinci sezonuyla ekranlara veda edeceğinin duyurulmasıyla beraber, yine diziyle aynı evrende geçecek yeni bir yapım HBO tarafından onaylanmıştı. Yapımın başında ise Kick-Ass, Kingsman ve Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları gibi yapımların senaryo yazarlığından tanıdığımız Jane Goldman ve George R.R. Martin’in yer alacağını daha önceki haberimizde de belirtmiştik.

Dizinin adı George R.R. Martin tarafından The Long Night olarak duyuruldu. Şu anki olayların binlerce yıl öncesinde geçecek olan dizinin ilk oyuncularından biri sonunda belli oldu. Kendisi Mulholland Çıkmazı, 21 Gram ve King Kong gibi filmlerde de yer almış Naomi Watts’ın ta kendisi.

Bunlarla beraber dizinin konusu hakkında da yeni bilgiler açığa çıktı. Westeros’un tozlu tarihine parmak basacak dizide efsane ve büyünün altın çağını yaşayan krallıkların sureti Ak Gezenler’in istilası ve Uzun Gece (The Long Night) tarafından sonsuza dek değiştirilecek.

Watts’ın hayat vereceği, ismi henüz gizli tutulan karakter (umarız hemen ölmez) dizide ana rollerden birine sahip olacak. Sosyetik ve renkli olmasının yanı sıra, karanlık bir sır da saklayacak, ki Game Of Thrones’u düşününce bu kulağa çok da yabancı gelmiyor.

Yeni çıkacak diziyle ilgili şimdilik başka bir haber bulunmamakla birlikte sizlerin de konu hakkındaki yorumlarınızı oldukça merak ediyoruz.

GÖZ ATIN  Neil deGrasse Tyson'dan Game of Thrones'a Bilimsel Analiz
Bir sürpriz yumurtanın içinde, 1994 yılında, İstanbul'da düşmüşüm annemin karnına. Mesela ağlamamışım doğduktan sonra. Tabii sonradan arayı kapattım. Şu anda Tekirdağ, Namık Kemal Üniversitesinde İngiliz Dili ve Edebiyatı okuyor, kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Anime, dizi ve film izlemeyi çok severim. Okumayı da. Arada kendimi oyun oynamaya kaptırdığım da olmuyor değil. En çok da büyünce yazar olmak istiyorum.

Game of Thrones’un Öncesini Anlatacak Dizinin İsmi ve İlk Oyuncusu Belli Oldu

Game of Thrones’un evreninde geçecek yeni dizinin adı ve ilk oyuncularından birisi belli oldu, bununla beraber diziyle ilgili yeni detaylar da var.

Başa dönün