in ,

The Boys Spin-Off’u “GEN V”den İlk Fragman: Yeni Diziye Kanlı Bir İlk Bakış

GEN V fragmanı paylaşıldı. The Boys dizisinin spin-off’u olarak hizmet edecek Amazon Prime dizisinin 2023 içerisinde geleceği açıklandı.

GEN V Fragmanı: The Boys Yan Dizisine İlk Bakış
- Reklam -
- Reklam -

GEN V dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Yeni The Boys spin-off’unun görüntüleri, birçok önemli karakterin geri dönüşü de dahil olmak üzere üniversiteli süper kahramanların kanlı ilk bakışını ortaya koyuyor.

Bir üniversite kampüsünde geçen GEN V, Vought International’ın yeraltı süper kahrman yaratma deneylerine tabi olan genç bir karakter kadrosunu tanıtacak. Hem The Boys çizgi romanlarındaki “We Gotta Go Now” bölümlerinden hem de G-Men parodisinden ilham alan yan dizi, Agent Carter ile tanınan Michele Fazekas ve Tara Butters’tan geliyor. Dizinin çekimleri geçen eylülde tamamlanmış ve kamera arkasından ilk görüntüler de paylaşılmıştı.

Brezilya’da gerçekleşen Comic-Con etkinliği 2022 CCXP’nin bir parçası olarak Amazon Prime Video, GEN V’nin ilk fragmanını yayınladı. Görüntüler, çok sayıda kanlı aksiyon sahnesinin yanı sıra A-Train (Jessie T. Usher) dahil olmak üzere birkaç orijinal The Boys karakterinin geri dönüşünü vaat eden yeni diziye ilk bakışı ortaya koyuyor.

- Reklam -

Hemen aşağıdan yayınlanan fragmana göz atabilirsiniz.

GEN V Fragmanı | İZLE

YouTube video

(Fragmana YouTube üzerinden ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.)

The Boys dizisi, kan ve vahşeti betimlemesiyle ünlü olsa da yeni spin-off, Seth Rogen’in daha önce ima ettiği gibi, katliam açısından orijinal diziden daha da ileri biraşamaya gidebilir. Yayınlanan ilk tanıtım fragmanında da birkaç sahne, kana bulanmış ve hatta görünüşte bağırsakları deşilmiş karakterler içeriyor.

Fragman ayrıca Lizzie Broadway, Jaz Sinclair, Chance Perdomo ve Maddie Phillips’in de dahil olduğu kadro tarafından canlandırılan yeni karakterlerin güçlerine dair ipuçları sunan birçok önemli anı ortaya çıkardı.

Daha önce yapılan açıklamalarda yeni dizinin The Boys 3. sezon ile aynı zaman diliminde geçeceği söyleniyordu. Ancak yine de ikisi arasında çok az geçiş olması bekleniyordu. Bu nedenle henüz ilk tanıtım fragmanı olmasına rağmen The Boys’tan tanıdık bazı yüzlerin dizide görünmesi, özellikle hayranlar adına heyecan verici bir gelişme.

- Reklam -

GEN V Fragmanı: The Boys Yan Dizisine İlk Bakış

Tanıdık yüzler arasında, sürekli stresli olan Vought başkanı Ashley (Colby Minifie), Dawn of the Seven yönetmeni ve Ashley’nin sevgilisi Adam (P.J. Byrne) ile dizide yer alacaklar. A-Train de fragmanda yer alıyor ve bu da Gen V’nin büyük olasılıkla Vought’un kamuoyu tartışmaları ve birkaç büyük kahramanın kaybı karşısında ilerleme stratejisiyle mücadele edeceğini gösteriyor.

Dizinin tam yayın tarihi açıklanmasa da 2023 yılı içerisinde çıkacağı netleşti. Yeni macera, The Boys 4. sezon öncesi Amazon Prime Video kütüphanesindeki yerini alacak.

GEN V fragmanını sizler nasıl buldunuz? Diziyle ilgili görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Keşke Yüzüme Baksanız İncelemesi Halil Yörükoğlu

“Keşke Yüzüme Baksanız” İncelemesi: Hiç Kimsenin Görmediği Karakterlerin İç Sesi

Ben Affleck Netflix Filmleri

Ben Affleck, Netflix’in Seri Üretim Film Anlayışını Eleştirdi: “50 Harika Filmi Nasıl Yapabileceklerini Sorgulamalılar”