in

Exxen’in Popüler Komedi Dizisi “Gibi”de 3. Sezon Çıkış Tarihi Belli Oldu

Gibi 3. Sezon çıkış tarihi belli oldu. Başrollerinde Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan’ın yer aldığı Exxen dizisi yeni bölümleri ile geri dönüyor.

gibi 3 sezon çıkış tarihi

Gibi 3. Sezon çıkış tarihi ortaya çıktı. Exxen ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkan komedi dizisi, bu sonbahar bir kez daha izleyicilerle buluşuyor.

Senaryosunu Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi’nin yazdığı, yönetmenliğini, Ömer Sinir’in üstlendiği yapımcılığı ise Özcanlar Yapım Sarayı imzasını taşıyan Gibi dizisi, 3. sezon ile geri dönmeye hazırlanıyor.

İlk sezonu 12 bölümden oluşan ilk sezonu 2021’de, 10 bölümlük ikinci sezonu ise 4 Mart 2022’de noktalanan Gibi dizisinde 3. sezon çekimleri başlıyor.

Kısa zamanda kendisine geniş bir izleyici kitlesi yakalayan ve yeni nesil komedi yapımları arasında adından sıkça söz ettiren Gibi, 3. sezon bölümleri ile maceraya kaldığı yerden devam edecek.

Gibi 3. Sezon Çıkış Tarihi Açıklandı: Exxen Dizisi Sonbaharda Ekranlarda

Gibi 3. sezon bölümleri, 7 Ekim 2022 tarihinden itibaren izleyicilerle buluşmaya başlayacak. Bölümler haftalık olarak her cuma ekranlardaki yerini alacak. Hemen her sahnesiyle sosyal medyada hit olmayı başaran dizinin yeni sezon çekimleri için hazırlıklar devam ediyor.

Yapımda Yılmaz karakteri Feyyaz Yiğit, İlkkan karakteri Kıvanç Kılınç ve Ersoy karakteri Ahmet Kürşat Öçalan tarafından canlandırılıyor.

Her bölümde farklı bir hikâyenin konu alındığı dizi; Yılmaz, İlkkan ve Ersoy karakterlerinin içlerine düştükleri absürt durumları konu alıyor.

gibi 3 sezon çıkış tarihi exxen

Dizinin müzikleri Ercüment Orkut, görüntü yönetmenliği Ersin Gök, kurgusu Fatih Üner ve Sedef İnanç tarafından gerçekleştiriliyor.

Exxen’in sitesinde, yapıma dair şu ifadeler kullanılıyor:

“Yılmaz ve İlkkan, sürekli olarak birbiriyle didişmekte olan iki arkadaş. En büyük özellikleri ise sıradan hayatlarını altüst edecek bir şeyler yapmayı her zaman becermek. Küçücük olayları inanılmaz bir ustalıkla büyütüyor, işleri saç baş yolduracak seviyeye getiriyorlar. Onlar her gün yaşadığımız talihsizliklerin, tuhaf olayların ve çaresizliklerin cisimleşmiş hâli.”

Acun Medya’nın sahibi Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan dijital içerik platformu Exxen, yeni yapımlar ve içeriklerle izleyicilerin karşısına çıkmayı sürdürüyor.

Sizin Gibi 3. sezon için beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

kayıp güneş tapınağı antik mısır

Antik Mısır’dan Kalma Kayıp “Güneş Tapınağı” 4.500 Yıl Sonra Gün Yüzüne Çıkartılmış Olabilir

avcı disney plus türkiye dizisi

Disney Plus Türkiye’nin Yeni Suç ve Gerilim Dizisinden İlk Kareler Paylaşıldı