in ,

Gossip Girl Fragmanı: Sevilen Dizi HBO Max ile Geri Dönüyor

Gossip Girl fragmanı yayınlandı. Dedikoducu Kız, yeni bir kadroyla yıllar sonra HBO Max ile yeniden hayat bulmaya hazırlanıyor.

Gossip Girl fragman
- Reklam -
- Reklam -

Gossip Girl için ilk fragman yayınlandı. HBO Max, ilk olarak The CW’de yayınlanan diziyi yeni bir kadro ile tekrar hayata döndürüyor.

İlk olarak 2007 yılında yayına başlayan ve 2012 yılına kadar The CW kanalında yayınlanan dizi, Stephanie Savage ve Josh Schwartz ikilisi tarafından yaratılmıştı. 6 sezondan ve 121 bölümden okuşan Dedikoducu Kız, yeni karakterler ile dönmeye hazırlanıyor. Geçen yılın kasım ayında ilk bakış fotoğraflarının da yayınlandığı dizi için nihayet ilk fragman paylaşıldı.

Yeni yayınlanan fragman hem yeni karakterleri tanıtıyor hem de yenilenen dizide artık öğrencileri gözetlemek ve kişisel hayatlarını ifşa etmek için kullanılan bir Instagram hesabı olan aynı adı taşıyan Gossip Girl’ün öncülünü araştırıyor. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

- Reklam -

Gossip Girl Fragmanı | İZLE

YouTube video

Dokuz yıl önce, orijinal Gossip Girl web sitesi kapatıldı. Ancak New York’un yeni nesil genç seçkinleri, özel okul Constance Billard’ın kontrolünü ele geçirdikten sonra, kötü şöhretli blogcu, skandal hayatlarının bir numaralı kaynağı olarak yeniden ortaya çıkmaya hazırlanıyorlar.

HBO Max için hazırlanan oyuncu kadrosunda ise Emily Alyn Lind (Doctor Sleep), Whitney Park (Chilling Adventures of Sabrina), Eli Brown (Pretty Little Liars: The Perfectionists), Johnathan Fernandez (Lethal Weapon) ve Jason Gotay gibi isimler yer alıyor. Orijinal yapımın kadrosunda ise Kadrosunda Blake Lively, Leighton Meester, Chace Crawford, Penn Badgley ve Ed Westwick gibi isimler yer alıyordu. Şu an için eski kadrodan kimler ne şekilde seriye dahil olacağı (ya da olup olmayacağı) bilinmiyor.

İlk dizinin de yaratıcısı ve yazarları olan Joshua Safran ile Josh Schwartz, yeni serinin yaratıcı isimleri olarak görev alıyorlar.

- Reklam -

Gossip Girl, 8 Temmuz 2021 itibarıyla HBO Max kütüphanesindeki yerini almaya başlayacak. Toplam 10 bölümden oluşacak olan ilk sezon, haftalık olarak dijital yayın platformundaki yerini alacak. HBO Max servisi şu an için ülkemizde erişime açık değil. Bu nedenle dizinin hangi yollarla bize ulaşacağı da şimdilik bilinmiyor.

Gossip Girl için yayınlanan ilk fragmanı sizler nasıl buldunuz? Sizce ilk serinin verdiği tadı yakalayabilecek mi? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: CBR

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

dan fogler francis ford capolla the offer

Dan Fogler, Francis Ford Coppola’yı Canlandıracak: The Godfather’ı Anlatan Dizi Yolda

Mad Men Yıldızı Christina Hendricks:

Mad Men’in Yıldızı Christina Hendricks: “Tüm Başarıya Rağmen Tek Sordukları İç Çamaşırımdı”