in , ,

Harley Quinn’in Animasyon Dizisinin 3. Sezonundan Yeni Fragman

Harley Quinn 3. sezon fragmanı yayınlandı. HBO Max’in animasyon dizisi, uzun bir aranın ardından ikonik karakteri ve tanıdık yüzleri geri getirmeye hazırlanıyor.

Harley Quinn 3. sezon fragmanı

Harley Quinn 3. sezon fragmanı paylaşıldı. İlk iki sezonu DC Universe’te yayınlanan animasyon dizisi, diğer tüm DC içeriklerinde olduğu gibi HBO Max üzerinden hayranlarıyla buluşacak.

İlk olarak Kasım 2019’da şu anda kapanmış olan DC Universe platformunda yayınlanmaya başlayan Harley Quinn, iyi bir izleyici kitlesi edindi ve Haziran 2020’de 2. sezonu ile geldi. Kısa bir süre için dizinin başka bir sezon alıp almayacağı belirsizdi. Ancak birkaç ay sonra 3. sezon duyurusunun yanı sıra, animasyon dizisinin HBO Max ile yoluna devam edeceği açıklandı. Söz konusu yeniden yapılandırma ile ilk iki sezon Ağustos 2020’de HBO Max’in kütüphanesine eklenmişti.

Tee Franklin’in yazdığı ve Max Sarin’in çizimlerini yaptığı Harley Quinn: The Animated Series – The Eat. Bang! Kill. Tour adlı çizgi romandan uyarlanan macera ile ilgili beklenen fragman paylaşıldı. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Harley Quinn 3. Sezon Fragmanı | İZLE

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

3. sezon için kanal tarafından yapılan tanıtım ise şu şekilde:

Bu ürkütücü ve şamatalı yetişkin animasyon dizisinin 3. sezonunda kargaşa ve çılgınlık devam ediyor. Harley Quinn (Kaley Cuoco) ve Poison Ivy (Lake Bell), DC kötü adamlarının yeni güç çifti olarak Gotham’a geri dönüyor. Paçavra ekibi King Shark (Ron Funches), Clayface (Alan Tudyk), Frank the Plant (JB Smoove) ile birlikte “Harlivy” kendilerinin en iyi versiyonu olmak için uğraşırken aynı zamanda Ivy’nin uzun zamandır arzuladığı Gotham’ı bir Eden cennetine dönüşüm planı için çalışmaya başlıyorlar.

Harley Quinn’in 3. Sezonu 28 Temmuz 2022’de HBO Max’te başlayacak. Yeni sezonun toplamda 10 bölümden oluşması bekleniyor. Henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, yayın servisinin ülkemize bu yılın sonlarında geleceği tahmin ediliyor.

Harley Quinn’le birlikte daha önce diğer DC yapımları olan Titans ve Doom Patrol dizileri de yeni sezonlarını HBO Max üzerinden yayınlamışlardı. Her iki dizi de maceralarına devam ediyor.

Yayınlanan yeni fragmanı sizler nasıl buldunuz? Harley Quinn’in yeni sezonundan beklentileriniz neler? Yorum ve teorilerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: CBR

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

stephen king yarıda bıraktığı film

Stephen King, Bugüne Dek ‘Yarısında Çıkıp Gittiği Tek Sinema Filmini’ Açıkladı

VY Canis Majoris Ölüyor: Samanyolu'nun En Parlak Yıldızlarından

Samanyolu Galaksisi’ndeki En Parlak Yıldızlardan Birisi Ölüyor: Güneş’ten 1.500 Kat Daha Büyük