in ,

Netflix’ten Squid Game’e Rakip: Yeni Kore Dizisi Hellbound Fragmanı Yayında

Hellbound fragmanı yayınlandı. Netflix’in bir diğer dizisi Squid Game ile şimdiden kıyaslanan yapım yakında başlıyor.

Hellbound Fragmanı Netflix Kore dizisi

Hellbound fragmanı paylaşıldı. Netflix imzalı yeni Güney Kore dizisi, Squid Game etkisi yaratmayı hedefliyor. Train to Busan filmi yönetmeni Yeon Sang-ho’nun web çizgi romanından uyarladığı macera yakında başlıyor.

Doğaüstü yaratıkların insanları cehenneme sürüklemek için ortaya çıkmaya başladığı fantastik bir yapım olan Hellbound, oyuncularıyla da dikkat çekiyor. Dizide Yoo Ah-in (Voice of Silence), Park Jeong-min (Sunset in My Hometown, Deliver Us From Evil), Kim Hyun-joo (Undercover, Watcher), Won Jin-ah (Melting Me Softly, She Would Never Know) ve Yang Ik-june (Breathless) gibi Güney Kore’nin tanınan oyuncuları yer alıyor.

Train to Busan ve devamı olan Peninsula’yı yazıp yönetmesiyle tanınan Yeon Sang-ho, toplamda 6 bölümden oluşacak dizinin yönetmenlik koltuğunda oturuyor. Ayrıca Choi Kyu-seok ile dizinin senaryosunu da yazan isim olarak görev yapıyor. Hellbound’un yapımcıları arasında ise Seung-min Byun (The Cursed), Yeon-ho Kim (Train to Busan) ve Joohyun Yu (The Cursed) bulunuyor.

İlk bölümü geçen eylül ayında 2021 Toronto Uluslararası Film Festivali’nde gösterilen Hellbound, söz konusu festivalde gösterilen ilk Kore dizisi olma unvanını da elde etti. Dizi, daha şimdiden yine bir başka Netflix Güney Kore yapımı olan Squid Game ile kıyaslanmaya başladı.

Kısa süre içerisinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak diziyle ilgili son fragman da paylaşıldı. Hemen aşağıdan Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Hellbound Fragmanı Türkçe Altyazılı | İZLE

“Yeni dünyaya hepiniz hoş geldiniz.”
Büyük bir kıyamet kopacak.
Kaos dünyayı kasıp kavuracak.

Doğaüstü varlıkların insanları kanlı bir şekilde cezalandırarak cehenneme mahkûm ettiği ortam, ilahi adalet temelinde kurulan dinî bir gruba zemin hazırlıyor. 6 bölümden oluşan dizi de, bu olayları inceleyen üç ismin etrafında dönecek.

Hatırlanacağı üzere Squid Game, çok kısa bir süre içerisinde aldığı izlenme rakamları ile Netflix’in bugüne dek en çok izlenen yapımı haline gelmişti. Bakalım Hellbound da benzer izlenme rakamları elde edebilecek mi?

Netflix Güney Kore imzalı Hellbound, 19 Kasım 2021 tarihinde tüm bölümleri ile yayın platformu kütüphanesindeki yerini alacak.

Hellbound’un son yayınlanan fragmanını sizler nasıl buldunuz? Sizce ikinci bir Squid Game etkisi yaşanacak mı? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

    Özel efektler birazcık sırıtıyor gibi dursa da güzele benziyor.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Rust Film Seti kaza örümcek

Rust Film Setinde Bir Kaza Daha: Zehirli Örümcek Set Çalışanını Hastanelik Etti

Garry Kasparov - Hearthstone

Dünyaca Ünlü Satranç Şampiyonu Garry Kasparov, Sıkı Bir Hearthstone Tutkunuymuş