in

The Walking Dead’e Maggie ve Negan’ı Anlatacak Yeni Spin-Off Geliyor: Isle of the Dead

Isle of the Dead dizisi duyuruldu. Yeni The Walking Dead yapımı, Maggie ve Negan’ın zombi istilasına uğramış New York’taki maceralarını konu edinecek.

Isle of the Dead: Yeni The Walking Dead Dizisi
- Reklam -
- Reklam -

The Walking Dead yeni bir spin-off dizi ile geliyor. Isle of the Dead adıyla geleceği söylenen yapım, maceranın tanıdık karakterlerinden Maggie ve Negan’a odaklanacak.

Robert Kirkman’ın aynı adlı çizgi romanlarından uyarlanan AMC’nin kıyamet sonrası dizisi, bir zombi kıyametinin ortasında hayatta kalmaya çalışan çeşitli gruplar etrafında dönüyor. Söz konusu isimler sadece zombilerle değil, etraflarındaki çeşitli düşman gruplarla mücadele etmek zorunda kalıyorlar. Şu anda 11. sezonu ile ekranlara gelen dizide Lauren Cohan, yeni bir grup insanı Wardens’ı savunan Hilltop’un eski lideri Maggie rolünü canlandırıyor. Jeffrey Dean Morgan ise Whisperer lideri Alpha’nın kızı Lydia ile bir bağ kuran kötü Kurtarıcıların eski lideri Negan rolünü oynuyor.

2010’daki ilk çıkışından bu yana The Walking Dead, AMC kanalı için önemli bir yapım haline geldi. Yıllar boyunca birçok eleştiri aldı ve farklı Altın Küre adaylıkları kazandı. İzleyicinin diziye olan ilgisi sayesinde iki spin-off dizi Fear the Walking Dead ve The Walking Dead: World Beyond dahil olmak üzere daha büyük bir seri haline geldi. Şu anda iki farklı yapımın daha geleceği biliniyor. Ayrıca Andrew Lincoln’ün Rick Grimes karakteri merkezli bir film üçlemesi planlıyor. Fakat görünen o ki AMC bunlarla yetinmiyor ve Yürüyen Ölüler evrenini daha da geliştirmek istiyor.

- Reklam -

Isle of the Dead Dizisi ile The Walking Dead Dünyası Daha da Genişleyecek

Isle of the Dead: Yeni The Walking Dead Dizisi

Kanal, Maggie ve Negan odaklı yeni bir The Walking Dead spin-off TV dizisi geleceğini duyurdu. Isle of the Dead (Ölüler Adası) adıyla çıkacak olan yapımın baş sorumlusu ve ayrıca yazarı Eli Jorné olacak. Dizi, zombi istilasına uğramış Manhattan ve New York City’ye seyahat eden iki karakterin etrafında dönecek. Jeffrey Dean Morgan ve Jorné ile birlikte baş yapımcılığa da bağlı olan Lauren Cohan, konuyla ilgili şunları söylediler:

- Reklam -

“Negan ve Maggie’nin yolculuğunun devam etmesine çok sevindim. Negan’ın ayakkabılarıyla yürümek öyle bir yolculuktu ki, Lauren ile New York’taki yolculuğuna devam edeceğim için çok heyecanlıyım. Kentsel bir ortamda yürüyüş yapanlar her zaman çok havalı bir görüntü olmuştur, ama 5th Avenue, Empire State Binası, Özgürlük Anıtı? Dünyanın en büyük şehri?? Arka plan harika, ancak Eli Jorné’nin hazırladığı hikâye daha da iyi. Kemerlerinizi bağlayın, Isle of the Dead TWD Evrenini yeniden icat edecek. Daha fazlasını yapmamız adına bizi tekrar ağırladıkları için Dan McDermott, Scott Gimple ve AMC’ye çok teşekkür ederiz. Sabırsızlanıyoruz.”

The Walking Dead’in yeni yapımlar ile macerasına devam ediyor oluşu konusunda sizler neler düşünüyorsunuz? Sizce Maggie ve Negan odaklı dizi ana hikâye kadar ilgi çekecek mi? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Kırmızı Oda Dizisi 'Hırsızlık' Davası ile Gündeme Geldi

Kırmızı Oda Dizisi ‘Hırsızlık’ Davası ile Gündeme Geldi

Russian Doll 2. sezon

Russian Doll 2. Sezon Çıkış Tarihi Kısa Bir Fragman Eşliğinde Açıklandı