in

John Krasinski’li “Jack Ryan” Dizisi 4. Sezon ile Final Yapıyor

Jack Ryan 4. sezon ile final yapmaya hazırlanıyor. Başrolünde John Krasinski’nin yer aldığı Amazon Prime dizisi, yeni bölümleri ile hikâyesini noktalayacak.

Jack Ryan 4. sezon final
- Reklam -
- Reklam -

Jack Ryan 4. sezon ile final yapacak. John Krasinski’nin başrolünde yer aldığı Amazon Prime Video dizisi sonlanıyor.

Aynı zamanda baş yapımcı olarak da görev yapan aktör John Krasinski öncesi, Jack Ryan karakteri Alec Baldwin, Harrison Ford, Ben Affleck ve Chris Pine gibi isimler tarafından canlandırılmıştı. 2018 yılında başlayan Amazon Prime dizisinde Wendell Pierce, Ryan’ın patronu ve CIA istasyon şefi James Greer rolünde Krasinski’ye katılıyor.

2018 yılında yayınlanan ilk sezon sonrası Jack Ryan’ın 3. sezon planları, 2. sezonun yayın tarihinden önce Şubat 2019’da resmi olarak açıklanmıştı. Hatta Prison Break’in yaratıcısının da dizide yer alacağı ve 3. sezondan sorumlu olacağı duyurulmuştu. Benzer bir yeni sezon onay duyurusu da, geçen yılın ekim ayında 3. sezon galasından önce 4. sezon için yapılmıştı. Ancak belli ki, ekranlara gelecek olan 4. sezon, dizi için final olacak.

- Reklam -

Deadline’ın haberine göre Jack Ryan 4. sezon ile final yapacak. Bu haber dizinin hayranları için hayal kırıklığı gibi gözüküyor. Ancak henüz yayınlanmamış 3. sezon ve artı bir sezon daha düşünüldüğünde, hayranları yayınlanmamış iki sezon daha bekliyor. 3. sezonun da, ilk iki sezonda olduğu gibi toplam 8 bölümden oluşacağı biliniyor.

Jack Ryan 4. Sezon Çekimleri Sürüyor

Jack Ryan 4. Sezon ile Final Yapacak

Prime Video’nun Tom Clancy serisinden tanınan bir diğer isim olan Ding Chavez üzerine bir Jack Ryan spin-off dizisi geliştirdiği bildiriliyor. Karakteri canlandıracak isim ise Michael Peña olacak. Eğer dizi resmi olarak onay alır ve duyurulursa, bu Amazon’un Tom Clancy’den ikinci işi olacak. Daha önce de Michael B. Jordan’ın başrolünde ve yapımcılar arasında yer aldığı Without Remorse adlı film, dijital platformdaki yerini almıştı. Jordan filmde Rainbow Six’ten Rainbow ekibinin gelecekteki bir üyesi olan John Clark karakterini canlandırıyordu.

- Reklam -

Dizinin 4. sezonu için çekimler bir süre önce başladığı biliniyor. Beklenen çıkış tarihi olarak da 2023 yılı içi gözükmekte. Fakat Amazon, Jack Ryan 3. sezon için henüz resmi bir çıkış tarihi paylaşmadı.

Jack Ryan’ı takip ediyor muydunuz? Dizinin final verecek olması konusunda neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: AV Club

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

4 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for kara kara dedi ki:

  Her ne kadar ilk sezonda Türkiye’de geçen sahnelere bir Türk olarak onay vermesemde(abi adamlar her yeri her insanı öyle biliyor yapmayın bir kerede ) prodüksiyon olarak kaliteli bir iş olmuş , ilk sezon benden ikinci sezondan daha fazla puan aldı .Üçüncü sezonu takip ediyorum gelmesini beklediğim dizilerden ,Amazon Prime kaliteli ,takip edilesi işleri ile gerçekten dikkatimi çekmeye başladı.
  Jack Ryan Tom Clancy hayranı ben için efsane bir karakter bir kaç yıl önce Jack Ryan-Shadow Recruit filmi beni heyecanlandırmış film serisi olurmu dedirtmişti , yapımcılar dizi çekince de sevinmiştik aynı şey aslında Jack Reacher karakteri içinde geçerli .

 2. Avatar for Oltu_Matematik Oltu_Matematik dedi ki:
  1. Sezon yayımlandı mı ki?
 3. Avatar for Re_lar_Kvothe Re_lar_Kvothe dedi ki:

  Kafamda bu soruyla girdim konuya. Sanki 3.sezon çıkmış da 4.sezondan haber veriyorlar, bu da moda oldu “42 sezon onayı aldı!” gibi haberlerle.

  Şahsen üzüldüm, belli bir kaliteyi tutturdukları sürece 10 sezon da olsa giderdi. Kötü değil ama pek de iyi olamayan, nadir izlediğim&takip ettiğim çerezlik dizilerden birisiydi. CIA, Mossad vesaire konular bilinmezliği yüzünden ilgi çekici.

 4. Avatar for kara kara dedi ki:

  Konuda 2023 deniliyor 3. sezon için büyük ihtimal 2023 'ün ilk aylarında yayınlanır.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

özgür hünel söyleşi

Özgür Hünel: “Benim Hikâyelerim için Teknolojik Gelişmeler Birer Araçtır, Amaç Değil”

yüzüklerin efendisi mobil oyun

Electronic Arts’tan “Yüzüklerin Efendisi” Mobil Oyunu Geliyor