in

John Wick Dizisi The Continental Çıkış Tarihinde Sevindiren Gelişme

John Wick evreninde geçecek televizyon dizisi The Continental, beklenenden çok daha yakın bir zamanda ekranlara gelebilir.

john wick the continental
- Reklam -
- Reklam -

Keanu Reeves’in başrolünde oynadığı ve şimdiye kadar toplamda 3 filmini izlediğimiz John Wick serisinin evreni giderek genişliyor. Dördüncü filmin hazırlıkları sürer ve hatta beşinci film çalışmalarına da başlarken bir yandan televizyon için hazırlanan dizi haberleri gelmeye devam ediyor. Son olarak daha geç bir tarihte yayınlanmasını beklediğimiz The Continental dizisi için sevindirici bir gelişme yaşandı.

Suikastçıların bir araya gelmesi için güvenli bir yer sağlayan ayrıcalıklı otele odaklanacak The Continental, filmin öncesini konu alacak ve otel zincirinin kökenlerini keşfetmemizi sağlayacak.

The Starz kanalında yayımlanması beklenen John Wick dizisi The Continental, 21 Mayıs 2021 tarihli dördüncü filmin hemen ardından görücüye çıkacak gibi gözüküyor.

- Reklam -

John Wick The Continental

Starz başkanı ve CEO’su Jeffrey Hirsch, diziyle ilgili bir soru sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bunun için sezon sezonunda bir toplantım vardı. Yazar grubunu seviyoruz ve sinema filmine müdahale etmemesi için doğru yere koymaya çalışıyoruz. Dördüncü filmden bir süre sonra yayınlanacak.”

The Continental Dizisi 2021’de Gelebilir

Hirsch’in yaptığı açıklamaya göre dizi, John Wick 4 sonrası yayında olacak. Keanu Reeves’in John Wick’i canlandıracağı dördüncü maceranın mayıs ayının sonlarına doğru çıkacağı biliniyor. Bu da dizi için en azından 2021 yılı içerisinde gelme ihtimalini güçlendiriyor.

Elbette Hirsch veya diğer yetkililerden yayın tarihiyle ilgili kesin bir açıklama henüz gelmiş değil. Ancak bu tarihin de gelen son açıklamalar eşliğinde birkaç ay içerisinde duyurulacağını tahmin ediyoruz. Belki de önümüzdeki Comic-Con bunun için oldukça güzel bir fırsat olur. Ne dersiniz?

- Reklam -

John Wick

Peki Keanu Reeves dizide yer alacak mı? Yetkili isimler bu konuda da herhangi bir şey söylemiş değil ancak geçtiğimiz aylarda Hirsch’e bu tarzda bir soru yöneltilmiş ve kendisi de, “Bu gerçekten iyi bir soru ama cevap vermeyeceğim,” şeklinde bir yanıt vermişti. Sürekli olmasa bile bazı bölümlerde konuk oyuncu olarak diziye dahil olması muhtemel görünüyor.

Yeni dizi The Continental hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? John Wick’siz bir dizi ne kadar tutabilir? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.


* John Wick Evreni Video Oyunuyla Genişliyor

* Keanu Reeves Marvel Hayranlarını Heyecanlandırdı: Wolverine’i Oynamak İsterdim

Kaynak: Deadline

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Paranın Yazılmamış Tarihi

Paranın Yazılmamış Tarihi Gözler Önüne Seriliyor

Wikipedia Erişim

Wikipedia Türkiye Nihayet Yeniden Erişime Açıldı!