Kesinleşti: Zaman Çarkı Dizisi Amazon’a Geliyor

Hayranları tarafından hem heyecan hem endişeyle beklenen The Wheel of Time dizisinin yayımlanacağı yer belli oldu.

Yaklaşık 2,5 sene önce “Zaman Çarkı“nın dizi olarak uyarlanacağı haberini aldığımızda epey heyecanlanmış, bir yandan da her uyarlama için duyduğumuz kaygıları duymaya başlamıştık. Serinin editörü ve Robert Jordan‘ın eşi Harriet McDougal, yapımcı firmanın kim olacağını yakında açıklayacaklarını söylemişti. Bu sırada dizinin yapımcısı ve senaristi belli oldu, yapımcı senaryonun ufak bir kısmını paylaştı ve Twitter üzerinden hayranların sorularını yanıtladı. Bu sıralarda dedikodular hep Amazon‘u işaret ediyor, dizinin Amazon için hazırlandığına neredeyse kesin gözle bakılıyordu.

Amazon’un resmi Twitter hesaplarından biri olan Prime Video UK üzerinden bugün yapılan açıklama, konuya açıklık getirmiş oldu: Zaman Çarkı dizisi Amazon Prime ekranlarında yayımlanacak.

Ancak bu açıklama hayranların gönlüne su serpecek gibi durmuyor. Amazon’un Yüzüklerin Efendisi gibi büyük projelerle aynı zamanda Zaman Çarkı‘yla uğraşıyor olması, diziye yeterli bütçe ayrılamayıp ortaya kötü bir iş çıkartılacağına dair endişeler uyandırıyor. Yine de yapımcı firmanın kesinleşmesini olumlu bir adım olarak görerek haber beklemekten başka yapabileceğimiz bir şey yok.

 • 64
  Shares
GÖZ ATIN  Yüzüklerin Efendisi Dizisinde İlk Oyuncu Belli Oldu

Stranger Things Kitap

Müzmin arkeolog adayı. 4 yaşında atari oynamakla başlayan oyunculuk macerası şiddetle devam etmektedir. Okuma zevki günden güne değişmekle birlikte, tuhaf kurgu, büyülü gerçeklik ve tekinsiz korkudan aldığı keyfi hiçbir türden alamaz.

Kesinleşti: Zaman Çarkı Dizisi Amazon’a Geliyor için 17 yorum

 1. zehir dedi ki:

  Şimdi sıra geldi heyecanla Yüzüklerin Efendisi ve Zaman Çarkı crossover bölümünü beklemeye. :bender:


 2. estorn dedi ki:

  Ayıp olmaz mı ya o biraz :smiley:


 3. Yok, yapacaklar. Ben artık yapmayın kısmını geçtim, düzgün bir iş çıkarsınlar kısmındayım.
  Da, ben Amazon kısmı çoktan kesinleşti diye biliyordum, haberi görünce bir kısa devre yaptım açıkçası. :joy:


 4. Ishamael dedi ki:

  Kızınca arkaya saplak atma veya kulak yumruklama bana çok güzel geliyor veya en ağır küfürün fincanda ana sütü olması filan farklı. Karanlık atmosfer ise yakışmıyor bence seriye. Zaman Çarkı’nın en önemli özelliği zaten farklı bir atmosferi olması.


Kesinleşti: Zaman Çarkı Dizisi Amazon’a Geliyor

Hayranları tarafından hem heyecan hem endişeyle beklenen “The Wheel of Time” dizisinin yayımlanacağı yer belli oldu.

 • 64
  Shares

 

 

Başa dönün
Daha fazla Dizi
Ertelendiği İddia Edilen Netflix’in İlk Yerli Dizisi “Hakan: Muhafız”dan Tanıtım Videosu Geldi

Bir süredir Netflix'in bazı sahnelerini beğenmediği için yayın tarihini ertelediği söylenen "Hakan: Muhafız"dan ilk tanıtıcı...

Kapat