in ,

Killing Eve 4. Sezon Fragmanı: Final Macerasına Hazırlanın

Killing Eve 4. sezon fragmanı paylaşıldı. BBC America’nın Phoebe Waller-Bridge önderliğinde ortaya çıkan dizisi final vermeye hazırlanıyor.

Killing Eve 4. Sezon Fragmanı

Killing Eve 4. sezon fragmanı yayınlandı. Oyunculuğuyla olduğu kadar kamera arasındaki işleriyle de adından söz ettiren Phoebe Waller-Bridge’in BBC America için hazırladığı dizi final sezonuyla hayranlarının karşısına çıkıyor. Ancak Killing Eve evreni için bu bir son olmayacak.

İlk defa 2018 yılında yayınlanmaya başlayan Killing Eve, ödüllere layık başrol performansları sayesinde çok fazla ses getirdi. Başrollerde yer alan Sandra Oh ve Jodie Comer, Şubat 2022’de BBC America’da yayınlanacak olan Killing Eve 4. sezon için geri dönecekler. Aslında yeni sezon onayını Koronavirüs öncesi Ocak 2020’de alan yapımın çekimleri salgın nedeniyle uzun bir süre boyunca ertelendi. Nihayet bu yılın ikinci çeyreğinde çalışmalar başladı ve sonbaharda tamamlandı.

Gerilim, dram ve aksiyon gibi türleri bir arada izleyiciye sunan Killing Eve’in 3. sezonu, iki kadının kendi yollarına gitmesine karar vermesiyle ve hemen öncesinde birbirlerine olan bağlarını kabul etmeleri ile sonuçlanmıştı. Dikkat çekici derecede sade ve dokunaklı bir anda Villanelle ve Eve’in birbirlerinden uzaklaşması sonrası gelecek olan 4. sezon ise onların ne halde olduğunu gösterecek. Yeni sezon için gelen ilk görüntüler ise bunun pek de hoş olmayacağını ima ediyor.

3. sezondan da görüntüler içeren yeni teaser bir yandan 4. sezonda olacaklara da kısa bir bakış sunuyor. Sonunda şaşırtıcı koşullarda da olsa Villanelle ve Eve yeniden bir araya geliyor. Yayınlanan fragmana hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Killing Eve 4. Sezon Fragmanı | İZLE

3. sezon sonunda acı tatlı bir vedayla ayrılmış olsalar da, Eve ve Villanelle’in yeniden bir araya geleceği elbette tahmin ediliyordu. Eve’in bir scooter üzerindeki görüntüsü garip ve birçok soruyu gündeme getiriyor. Ancak garip bir şekilde Killing Eve’in genel tonuyla mükemmel bir uyum içinde. Villanelle ile son karşılaşmasını çevreleyen koşullar net değil. Buna rağmen scooter ve Villanelle’nin bariz sakatlığı arasında, 3. sezonun sonundan beri her iki kadın için de işler kolay değil gibi görünüyor. Belki Eve ve Villanelle birbirlerine en çok ihtiyaç duydukları anda tekrar bir araya gelecekler.

Tüm bu soruların yanıtları için 27 Şubat 2022 tarihini beklemek zorunda kalacağız. 4. sezon ile final yapacak olan dizinin daha sonra yan dizilerle genişleyeceğini de bir kez daha hatırlatmış olalım.

Killing Eve’in 4. ve final sezonu için yayınlanan yeni fragmanı sizler nasıl buldunuz? Dizinin ne şekilde bir final vermesini bekliyorsunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

avengers vs eternals marvel

Eternals Avengers’a Karşı: Marvel’ın Büyük Olayı 2022’de Geliyor

Starman DC Comics çizgi roman süper kahraman

DC Evreninin Değeri Bilinmemiş Süper Kahramanı: “Starman”