in ,

Kite Man Odaklı Yeni Harley Quinn Spin-Off Dizisi Yolda

Kite Man odaklı yeni bir animasyon dizisi geliyor. Patrick Schumacker, HBO Max’in Harley Quinn macerasından yola çıkan yeni spin-off dizi projesini duyurdu.

Kite Man dizisi Harley Quinn

Kite Man merkezli bir animasyon dizisi geliyor. Patrick Schumacker, HBO Max’in Harley Quinn macerasından yola çıkan yeni spin-off dizi projesini duyurdu.

Orijinal olarak Bill Finger ve Dick Sprang tarafından yaratılan, Chuck Brown olarak da bilinen Kite Man, çizgi romanlarda bir kötü adam ve suç işlemek için uçurtma tabanlı silahlar kullanan Batman’in düşmanı olarak okurların karşısına çıktı. Kara Şövalye’nin rakiplerinin çoğundan farklı olarak, Kite Man, tuhaf konsepti ve kişiliği nedeniyle genellikle çizgi romanlarda bir şaka karakteri olarak kabul edilir.

Kite Man ilk çıkışını Jeffrey Combs’un seslendirdiği 2008 çıkışlı Batman: The Brave and the Bold’da yaptı. Karakter daha sonra Harley Quinn animasyon dizisinde bir şaka karakteri olarak doğasının, cansız sloganıyla ve Lake Bell’in Poison Ivy’si de dahil olmak üzere kadınları tavlama girişimleriyle daha da derinleştiği ekranda bir şans daha elde edecekti. Matt Olberg tarafından seslendirilen Harley Quinn 2. sezon finalinde Kite Man büyük bir kalp kırıklığı yaşarken, animasyon dizisinin arkasındaki yaratıcıların karakter için yeni planları var gibi görünüyor.

Kite Man Animasyon Dizisi Hazırlıkları Başladı

Kite Man Animasyon Dizisi

Southwest’in “Not Kidding Around: Warner Bros. Animation and the Reimagining of Iconic Characters for an Adult Audience” panelinin bir parçası olarak dizinin sorumlu isimlerinden biri olan Patrick Schumacker, Harley Quinn’de gözüken Kite Man’e bir spin-off dizisi geliştirilmekte olduğunu açıkladı. Geçici olarak Noonan’s olarak adlandırılan dizi, Gotham’da tetikçi ve uşakların uğrak yeri olarak bilinen bir barı satın alan ve barı işletmeye çalışan Kite Man’i maceralarını takip edecek.

“Barı kendi başına yönetmeye çalışıyor ama bu o kadar kolay olmuyor. İlk bölümde Harley ve Ivy göründü, ancak ondan sonra her bölümde Lex Luthor ve Bane gibi görünen farklı adamlar ve kötü adamlar var. Süper kötüler için bir nevi ’Şerefe’ gibi olacak.”

HBO Max üzerinden yayınlanması beklenen dizinin şu anki hazırlıklarının ne aşamada olduğu veya ne zaman yayınlanmaya başlayacağı gibi konular henüz bilinmiyor.

Sizler Kite Man odaklı yeni bir animasyon dizisi gelecek olması hakkında neler düşünüyorsunuz? Karakterin Harley Quinn’deki görünümü hoşunuza gidiyor muydu? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Kunt Tulgar vefat

Fantastik Türk Sinemasının Unutulmaz Yönetmeni Kunt Tulgar Yaşamını Yitirdi

Bu da Geçecek: Değişim, Kriz ve Umut Dolu Başlangıç Hikâyeleri - Julia Samuel

Julia Samuel’den Değişim, Kriz ve Umut Dolu Başlangıç Hikâyeleri: “Bu da Geçecek”