in , ,

Kung Fu Panda Evrenini Genişleten “Ejderha Şövalye” Dizisinden Fragman Yayınlandı

Kung Fu Panda: Ejderha Şövalye fragmanı paylaşıldı. Ünlü animasyon serisi, Netflix üzerinden yayınlanacak bir mini dizi ile evrenini genişletiyor.

Kung Fu Panda: Ejderha Şövalye fragmanı
- Reklam -
- Reklam -

Kung Fu Panda: Ejderha Şövalye fragmanı yayınlandı. Netflix, sevilen animasyon seriyi dizi formatında hayranlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

Bir kung fu ustası olmayı hayal eden ve Usta Şifu tarafından eğitime başlayan beceriksiz bir panda olan karakter, ilk olarak 2008 DreamWorks filmi ile izleyicilerin karşısına çıktı. Jack Black’in seslendirdiği Po karakteri, gişede iyi bir başarı yakaladı ve olumlu eleştiriler aldı. Böylece animasyon macerası iki devam filmine ve dört kısa filme kavuştu. Seri ayrıca Kung Fu Panda: Legendary Warriors ve Mick Wingert adlı iki video oyununa ve Legends of Awesomeness ve The Paws of Destiny adlı iki animasyon dizisine daha uyarlandı. Fakat söz konusu yapımlarda Po’yu farklı isimler seslendirdi.

Jack Black, 2016’daki Kung Fu Panda 3’ten bu yana seslendirme rolüne geri dönmedi. Bu yılın mart ayında gerçekleşen Ulusal Panda Günü’nde Netflix, The Dragon Knight dizisini Black’in de bir kez daha karakteri seslendireceği bilgisiyle duyurdu. Yeni dizi, evini terk etmesi ve Wandering Blade adlı bir İngiliz şövalyesinin eşlik ettiği destansı bir maceraya atılması gereken Po’nun yaşadıklarını konu edinecek. İlk açıklama sırasında Wandering Blade’in kimin seslendireceği açıklanmasa da, kısa süre önce rolü pop şarkıcısı Rita Ora’nın oynayacağı ortaya çıktı.

- Reklam -

Aradan geçen üç ay sonrasında Netflix Kung Fu Panda: Ejderha Şövalye’nin ilk fragmanını paylaştı. Efsanenin geri döndüğünü vurgulayan fragman, tanıdık karakterin başına gelecek olaylardan bir dizi kesit sunuyor.

Yayınlanan resmi fragmanı hemen aşağıdan Türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz.

Kung Fu Panda: Ejderha Şövalye Fragmanı Türkçe Dublaj | İZLE

YouTube video

(Fragmanı orijinal dilinde YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

Netflix tarafından hazırlanan dizinin tanıtım metni ise şu şekilde:

- Reklam -

İki gizemli sansarın, dört güçlü silahtan oluşan bir koleksiyonu gözlerine kestirmesi üzerine başı belaya giren Po, adalet ve kurtuluş arayışı için evinden ayrılmak zorunda kalır ve kuralcı bir İngiliz şövalyesi olan Gezgin Kılıç ile birlikte yola koyulur. Bu iki uyumsuz savaşçı, sihirli silahları sansarlardan önce bulup dünyanın yok olmasını önlemek için destansı bir yolculuğa çıkarlar.

Yeni fragman, Po’nun üvey babası Bay Ping’in sesi olarak kıdemli aktör James Hong’un da dönüşünü içeriyor. Ayrıca seri hayranlarını iki yeni karakterle tanıştırıyor: Veruca ve Klaus adlı hain gelincikler.

Dizinin tüm bölümleri, 14 Temmuz 2022 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Kung Fu Panda’nın yeni macerası Ejderha Şövalye’nin resmi fragmanını nasıl buldunuz? Animasyon macerasının ilk çıktığı zamanki tadı yakalayabileceğini düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Samuel L. Jackson, Oscar Tuzağı Filmleri Neden İstemediğini Açıkladı

Marvel’ın Yıldızı, ‘Oscar Tuzağı’ Filmlerde Oynamak Yerine Nick Fury Olmayı Tercih Ettiğini Açıkladı

The War of the Rohirrim Seslendirme Kadrosu Eowyn Miranda Otto

The War of the Rohirrim Filminin Anlatıcısı, Yüzüklerin Efendisi’nde Éowyn’i Canlandıran Miranda Otto Oldu