in ,

Yeni Kung Fu Panda Macerası “The Dragon Knight” Geliyor

Kung Fu Panda: The Dragon Knight dizisi yolda. Netflix’te yayınlanacak yeni macerada Jack Black, Po karakteri için geri dönecek.

Kung Fu Panda The Dragon Knight dizisi

Kung Fu Panda: The Dragon Knight dizisi geliyor. DreamWorks’ün ünlü animasyon serisinin yeni macerası Netflix üzerinden yayınlanacak. Yapımda İkonik kahraman Po’yu yine Jack Black seslendirecek.

DreamWork Studios’un başarılı yapımları arasında yer alan Kung Fu Panda evreni yeni bir dizi ile genişlemeye hazırlanıyor. Daha önce üç sinema filminin yanı sıra Nickelodeon üzerinden üç sezon boyunca devam etmiş Legends of Awesomeness ve Prime Video ile izleyicilerin karşısına çıkan Paws of Destiny dizileri yayınlanmıştı.

Stüdyonun Netflix ile birlikte üzerinde çalıştığı yapım, yeni görseller eşliğinde duyuruldu. Animasyon dizisine dair yayınlanan kısa özette Panda Po’nun bir İngiliz Şövalyesi ile birlikte bazı sihirli silahları bulurken yaşadığı maceraları konu alacağı açıklandı. Bununla birlikte yapıma dair detay verilmedi. Seslendirme kadrosunda yer alacağı stüdyo tarafından onaylanan tek isim ise Jack Black.

Kung Fu Panda The Dragon Knight dizisi netflix

The Dragon Knight’ın yapımcı koltuğunda Teenage Mutant Ninja Turtles ve Lilo and Stitch: The Series dizilerine imza atan Peter Hastings ve Blood of Zeus animasyonunun yönetmeni Shaunt Nigoghossian yer alıyor. Bu isimlerle birlikte Chris Amick ve Ben Mekler de animasyonun yardımcı yönetmenliğini yapacak.

Kung Fu Panda: The Dragon Knight Dizisi için Çıkış Tarihi Verilmedi

Netflix üzerinden yayınlanacak animasyon serisi için stüdyonun paylaştığı tanıtım metni ise şu şekilde:

“Jack Black, Kung Fu Panda: The Dragon Knight ile geri dönüyor. Gizemli iki su samuru gözlerini dört farklı ve sihirli silahlara diktiğinde Po evini bırakıp dünyayı gezeceği yeni bir yolculuğa çıkmalıdır. Bu kefaret ve adalet için çıktığı yolculuk onu bir İngiliz Şövalyesi Wandering Blade ile tanıştıracaktır. Birlikte, birbirine hiç benzemeyen bu iki savaşçı, sihirli silahları bulup dünyayı yok oluştan kurtarmak için efsanevi bir maceraya atılacak ve bu sırada birbirlerinden de bir iki şey öğreneceklerdir.”

Kung Fu Panda The Dragon Knight dizisi netflix dreamworks

Animasyon yapımının izleyicilerle ne zaman buluşacağı ise henüz netlik kazanmadı. İlk filmiyle 2008 yılında vizyona giren Kung Fu Panda, 2011 ve 2016’da devam filmlerine kavuşmuştu. Serinin merakla beklenen 4. filminin ise 2022 yazında vizyona girmesi bekleniyor.

Siz The Dragon Knight dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Collider

Oğuzhan Açıkalın

Gedikli bir çizgi roman geek’i olmasam da beyaz sayfalara doluşmuş renkli resimleri her zaman ilgiyle takip ettim. Çünkü resimlerin ve kelimelerin bizi olduğumuzdan daha iyi bir yere taşıyacağına inanıyorum. Kısa kısa hikâyeler yazıyorum, edebiyatın her türlüsüne ilgi duysam da bilimkurgu konusunda kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Nefrayto Nefrayto dedi ki:

    İngiliz karakterleri “sinsi ve kurnaz” bir şekilde göstermeleri yerinde olmuş, bence ^^’ Sanırım bu karakterler, ‘üzerinde güneş batmayan imparatorluk’ olarak anılan Britanya İmparataorluğu zamanı ya da öncesini yansıtıyor. O dönemlerde, bu imparatorluğun neler yaptığı bilindiğine göre :wink:

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Disney Channel Türkiye Kapanıyor

Disney Channel Türkiye Kapanıyor: İçerikler Disney+’a Taşınıyor

ViskiRing - Ahmet Güneş

Ahmet Güneş’in Politik Hiciv Romanı “ViskiRing” Yayımlandı