in

La Casa de Papel 4. Sezon Çıkış Tarihi Açıklandı

Netflix’in en sevilen yabancı yayınlarından birisi olan La Casa De Papel için 4. sezon çıkış tarihi yayınlanan video eşliğinde duyuruldu.

Netflix platformunun ilgiyle takip edilen orijinal yapımlarından La Casa de Papel dizisinin dördüncü sezonu ne zaman yayınlanacak sorusunun cevabı nihayet belli oldu.

Dizinin 4. sezonunun yayın tarihi, Netflix tarafından, “Asıl kaos şimdi başlıyor” sözleriyle duyuruldu.

Hatırlayacağınız üzere bir önceki sezon Rio’nun kaçırılmasının ardından deliye dönen Tokyo’nun Profesörden yardım istemesiyle başlamıştı. Profesör ve ekip yine bir araya gelmiş ve Rio’yu kurtarmak için birlikte plan yapmışlardı.

Şimdiyse dizinin dördüncü sezonu için ilk adım atıldı.

La Casa de Papel 4 – Yayın Tarihi Duyurusu Videosu

Videoda da belirtildiği gibi La Casa de Papel’in 4. Sezon, 3 Nisan 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Yayınlanan videoda çıkış tarihi haricinde şimdilik yeni sezonda nasıl bir konu işleyeceklerine dair herhangi bir ayrıntı yer almıyor.

La Casa de Papel 3. Sezonu Rekora İmza Atmıştı

3. sezon, Netflix platformu üzerinde yeni bir rekora imza atmış ve daha ilk haftasından dünya çapında 34 milyon 355 bin 956 Netflix hesabı tarafından izlenmişti. Hatta toplam seyrici kitlesinin %70’ini oluşturan 24 milyon hesap da yeni sezonunun tamamını daha ilk hafta dolmadan bitirdi. Bakalım yeni sezon geldiğinde de benzer bir rekor elde edecek mi?

İspanya yapımı dizinin yaratıcı koltuğunda Álex Pina bulunuyor. Dizinin senaryosunda da Pina’ya Esther Martínez Lobato,Javier Gómez Santander, Pablo Roa, Fernando Sancristóval, Esther Morales ve David Barrocal gibi isimler eşlik ediyor.

İspanyol yapımı dizinin yayın hakları Netflix’e geçtikten sonra dizi dünya çapında oldukça ilgi görmüş ve hayranlar tarafından yeni sezon iple çekilmişti. Netflix’e 2 kısım halinde gelen yapım, aslında dizinin ilk sezonunu karşılıyor. Dizi ilk çıktığında zaten bu şekilde planlanmıştı. Hayranların baskısı ise dizinin devam etmesine neden oldu.

Kısa zamanda kendisine has bir hayran kitlesi edinen ve popüler kültürün dikkat çeken bir parçası haline gelen yapımın kaç sezon devam edeceği ise şimdilik belli değil.

Yeni sezondan sizler neler bekliyorsunuz? Bir önceki sezonu sevmiş miydiniz? Sizce dizinin uzaması kalitesi konusunda bir soruna yol açıyor mu?

Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

* * *

* La Casa de Papel’den Netflix’e Yeni Bir Rekor Geldi

* La Casa de Papel 3. Sezonunda Neredeyse Ankara da Olacakmış!

Oyla!

Hakan Tunç

1988, Darıca. Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Golden Globe

2020 Golden Globe Adayları Belli Oldu

The Irishman İzleyicilerinin Ancak %18’i Filmi Tamamlayabildi