in ,

Locke & Key 2. Sezon Fragmanı: Macera Büyüyerek Devam Ediyor

Locke & Key 2. sezon fragmanı yayınlandı. Netflix’in sevilen çizgi roman serisinden uyarladığı dizi, yeni maceralarla devam ediyor.

Locke & Key 2. sezon fragmanı
- Reklam -
- Reklam -

Locke & Key 2. sezon fragmanı Netflix tarafından paylaşıldı. Sevilen çizgi roman serisinden uyarlanan dizi, maceralarını bir adım öteye taşıyor.

Joe Hill ve Gabriel Rodriguez’in aynı adlı çizgi roman serisine dayanan Locke & Key, ilk olarak Şubat 2008’de çıkmaya başladı. Seri, atalarının evine taşınan bir ailenin çocuklarının, orada buldukları ve kullandıklarında kendilerine bir dizi yetenek kazandıran anahtar koleksiyonunun hikâyesini ve ardından yaşadıklarını anlatıyor.

Aslında daha önce bir film üçlemesi olarak da tasarlanan, hatta Fox ve Hulu kanallarında yapılması planlanan uyarlamalar için pilot bölümleri de çekilen seri için birçok girişimde bulunuldu. Ancak hiçbiri bir sonuca ulaşamadı. Sonuçta ihaleyi kazanan Netflix oldu ve dizinin ilk sezonu geçen yılın başlarında yayınlandı.

- Reklam -

İlk sezonu genel anlamda olumlu eleştiriler alan yapımın kısa sürede 2. sezon onayı geldi. Serinin 2. sezon çalışmaları devam ederken Netflix yapıma güvendiğini geçen yılın aralık ayında 3. sezon için verdiği onayla da kanıtladı.

Şimdi, dizinin yayınlanmasına iki hafta kala Netflix, beklenen maceranın yeni sezonunun resmi fragmanını da yayınladı. Görüntüler, Dodge’un şeytani planının bir sonraki aşamasına daha derin bir bakışın yanı sıra Omega Door’un diziyle olan bağlantılarına dair bir ipucu sunuyor. Ayrıca Amerikan Bağımsızlık Savaşı olarak göndermeleriyle de dikkat çekiyor. Hemen aşağıdan Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Locke & Key 2. Sezon Fragmanı | Türkçe Altyazılı İZLE

YouTube video

Locke & Key’in 22 Ekim 2021’de Netflix’te yayınlanacak 2. sezonunun resmi fragmanı sizlerle. Locke & Key, babalarının öldürülmesinin ardından atadan kalma bir eve taşınan üç kardeşin bu evde onlara çok çeşitli güçler ve yetenekler kazandıran sihirli anahtarlar olduğunu keşfetmesini konu alıyor.

- Reklam -

Dizinin yeni sezon oyuncu kadrosunda Darby Stanchfield, Connor Jessup, Emilia Jones, Jackson Robert Scott, Petrice Jones, Laysla De Oliveira, Griffin Gluck, Bill Heck ve Aaron Ashmore gibi isimler yer alıyor. Locke & Key 2. sezon, 22 Ekim 2021 tarihinde tüm bölümleri ile Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Maceranın yeni sezonu da, tıpkı ilk sezonda olduğu gibi 10 bölümden oluşacak.

Locke & Key’in 2. sezon fragmanını sizler nasıl buldunuz? Dizinin ilk sezonunu sevmiş miydiniz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Yüzüklerin Efendisi Ork Harvey Weinstein

Yüzüklerin Efendisi Filmlerindeki Bir Ork İlhamını Harvey Weinstein’dan Almıştı

Flicker in the Dark uyarlaması emma stone

Flicker in the Dark Uyarlaması Emma Stone ile Geliyor