in

Loki Dizisi, Doctor Strange 2’ya Bağlanacak

Marvel’ın patronu Kevin Feige, Disney+ platformunda yayınlanacak Loki dizisinin Doctor Strange 2’ya bağlanacağını açıkladı.

loki doctor strange

Birkaç gün sonra belirli bölgelerde hizmete başlayacak olan Disney’in yeni çevrimiçi yayın platformu Disney+’ta gösterime girecek Loki dizisinin, Doctor Strange in the Multiverse of Madness filmine bağlanacağı açıklandı. Her iki proje de geçtiğimiz aylarda Marvel Sinematik Evreni’nin 4. faz projesi olarak duyurulmuştu.

Dizide Loki’nin, Avengers: Endgame filminde Tesseract’la kaçtıktan sonra nasıl bir yol izleyeceği anlatılacak. Diziyle birlikte sevilen aktör Tom Hiddleston, role bir kez daha geri dönüş yapıyor.

Hiddleston geçtiğimiz aylarda dizinin, Loki’nin gerçekten ölüp ölmediğini ve Avengers: Infinity War’daki son ölümünden bu yana acı çekip çekmediği sorusuna cevap vereceğini açıklamıştı.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminde de Benedict Cumberbatch yeniden Stephen Strange’ı canlandıracak. Aynı zamanda bu yapım, Marvel Sinematik Evreni’nin ilk korku filmi olacak. Ayrıca Elizabeth Olsen da filmde Wanda Maximoff (Scarlet Witch) rolüyle yer alacak.

Loki’nin Doctor Strange Filminde Oynayıp Oynamayacağı Henüz Açıklanmadı

Bloomberg Businessweek ekonomi dergisiyle röportaj yapan Disney’in başkanı Bob Iger, Kevin Feige’nin kendisine söylediği ve hayranları sevindirecek bir haberi paylaştı.

Feige’yle birlikte MCU’da yer alan filmlerin Disney+ ile genişlemesiyle ilgili tartışırlarken, halihazırda duyurulmuş dizilerin doğrudan filmlere bağlantılı olacağını, bunun zaten kesinleşmiş olduğunu belirtti. Daha önce bunu açıklayıp açıklamadıklarını hatırlamadığını, ancak Loki’nin Doctor Strange’in devam filmine bağlanacağını söyledi.

WandaVision dizisinin, Olsen’ın oyuncu kadrosunda olduğu gibi, Multiverse of Madness filmine bağlanacağı daha önceden zaten duyurulmuştu. Yeni gelen haberle birlikte Loki’nin de Doctor Strange’in yeni macerasında yer alıp almayacağı merak konusu.

Hem Loki hem de Doctor Strange 2, 2021 tarihinde çıkacaklar. Multiverse of Madness filmin de 6 Mayıs 2021 tarihinde beyaz perdede yerini alacak. Loki’nin tam çıkış tarihi ise henüz belli değil.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    O zaman Loki ölmedi ??

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

kara delik gözlem

Yeni Bir Kara Delik Faaliyeti Gözlemlendi

Paranormal Activity

Paranormal Activity 7 Filminde Hazırlıklar Başladı