in ,

Lost in Space 3. Sezon Fragmanı: Finale Hazırlanın

Lost in Space 3. sezon fragmanı yayınlandı. Netflix’in sevilen bilimkurgu dizisi yeni sezonu ile final vermeye hazırlanıyor.

lost in space 3. sezon fragmanı

Lost in Space 3. sezon fragmanı yayınlandı. Netflix, Robinson Ailesi’nin yaşadığı maceraların final sezonunu hayranlara sunmaya hazırlanıyor.

Irwin Allen tarafından yaratılan Lost in Space, 1960’ların klasik dizisi günümüze uyarlayarak yeniden getirdi. Yeniden çekileceği haberleri 2016 yılında başlayan dizinin ilk sezonu 2018 yılında yayınlandı. Ooldukça sevilen ve iyi bir izlenme oranına erişen dizinin 2. sezon onayı da kısa süre içerisinde geldi.

2020 yılının mart ayında Lost in Space’in 3. sezon ile final yapacağı duyuruldu. Yürütücü yapımcı Zack Estrin, “Başından beri Robinson’ların bu özel hikâyesini her zaman bir üçleme olarak planladık,” demiş ve şu şekilde devam etmişti:

“Net bir başlangıcı, ortası ve sonu olan üç bölümden oluşan destansı bir aile macerası. Ayrıca, bu karakterlerin her bölümde hayatta kalmaya çalışırken yaşadıklarıyla, bir sonraki görevlerinden önce nefesini tutmayı hak eden varsa – o da Will, Penny, Judy, Maureen, John, Don West, Dr. Smith… ve tabii ki Robot’tur. Ah, ayrıca Tavuk Debbie. Lost in Space heyecan verici bir sona yaklaşırken, Netflix’teki arkadaşlarımla yeni hikâyeler keşfetmeye devam etmek ve önümüzde uzanan tüm inanılmaz olasılıklar hakkında oldukça heyecanlıyım.”

Sonunda beklenen finale ait ilk tanıtım fragmanı Netflix tarafından yayınlandı. Hemen aşağıdan Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Lost in Space 3. Sezon Fragmanı | Türkçe Altyazılı İZLE

Yayınlanan tanıtım fragmanı, Will Robinson’ın daha önce kayda aldığı bir mesaj eşliğinde 3. sezondan yeni görüntüleri gösteriyor. Kahramanımız, son macerasına başlamadan önce gerek ailesini kurtarmak gerekse yapacakları için hayranlara bir önizleme veriyor.

Netflix Orijinal Seriler Yöneticisi Ted Biaselli de final sezonu hakkında şunları söyledi:

“Robinson Ailesi’nin maceralarını paylaşmaktan ve destansı bir final olacağı kesin olan yolculuklarını görmekten dolayı çok heyecanlıyız. İzleyicilere tüm ailenin birlikte keyif alabileceği birinci sınıf aksiyon dolu ve görsel açıdan muhteşem bir dizi sunan Lost in Space’i yönettikleri için Zack Estrin, Matt Sazama, Burk Sharpless, Kevin Burns ve Jon Jashni’ye özellikle minnettarız. 3. sezonun nereye gideceğini görmek için sabırsızlanıyoruz!”

Lost in Space 3. Sezon, 1 Aralık 2021 tarihinde tüm bölümleri ile Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Peki sizler Lost in Space’in önceki sezonlarını izlemiş miydiniz? Diziye olan yaklaşımınız nasıl? Final verecek olması konusunda neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: CBR

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Nefrayto Nefrayto dedi ki:

    Dizisini izlemedim fakat, filmi çok güzeldi ve orijinaldi senaryosu.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Vakıf dizisi 2. sezon onayı

Vakıf Dizisi 2. Sezon Onayını Aldı: Kült Bilimkurgu Uyarlaması Yeni Sezonda Maceralarına Devam Edecek

WandaVision Agatha Harkness Dizisi Disney+ Marvel

WandaVision’ın Agatha Harkness’ı Kendi Dizisine Kavuşuyor