in , ,

Netflix’in Sevilen Animasyon Dizisi “Love, Death & Robots”un 3. Sezonundan Yeni Fragman

Love, Death & Robots 3. sezon için yeni bir fragman daha yayınlandı. David Fincher ve Tim Miller imzalı Netflix animasyon dizisi maceralarına devam ediyor.

Love, Death & Robots 3. Sezon için Yeni Fragman
- Reklam -
- Reklam -

Love, Death & Robots 3. sezon için resmi fragman paylaşıldı. Netflix’in David Fincher ve Tim Miller imzalı eski yaratıkları, uzaylıları ve tabii ki robotları anlatan animasyonlu antoloji dizisi geri dönüyor.

2. sezonun yayınlanmasından yaklaşık bir yıl sonra Netflix, Emmy Ödüllü dizisi Love, Death + Robots’un 3. sezonunun resmi fragmanını paylaştı. Yeni yayınlanan fragman, fatihler tarafından işgal edilen eski bir göl, bir uzaylı kovanı ve renkli bir dünya da dahil olmak üzere çeşitli büyüleyici dünyalar ve ortamları izleyicilerle tanıtıyor. Antoloji dizisinin hayranlarının beklediği gibi, fragman aynı zamanda izleyicilere bu sezonun dokuz bölümünden bekleyebilecekleri bazı benzersiz animasyon stilleri hakkında da bir fikir veriyor.

Diziyle ilgili ilk tanıtım videosu geçen ay yayınlanmış olsa da, yeni bölümlerin içeriği bu görüntüler ile ortaya çıktı. Yeni sezon ayrıca Love, Death + Robots serisinde bir ilki de içeriyor ve ilk sezonda yer alan Üç Robot, ikinci bir bölüm için geri dönüyor. Bunun ilk bölümleriyle herhangi bir şekilde bağlantılı olup olmayacağı veya tamamen bağımsız bir hikâye olup olmayacağı şimdilik belirsiz. İzleyicilerin hatırlayacağı üzere 1. sezonda yer alan “Üç Robot” adlı bölüm, insanların soyunun tükendiği bir kıyamet sonrası dünyada robotların yaşadığı maceraları konu ediniyordu.

- Reklam -

Her bölümle ilgili kısa bilgiler de içeren resmi fragmanı hemen aşağıdan Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Love, Death & Robots Fragmanı Türkçe Altyazılı | İZLE

YouTube video

“Tim Miller ve David Fincher imzalı, Emmy ödüllü animasyon antoloji dizisinin üçüncü sezonunda esrarengiz dünyalar, tuhaf yaratıklar ve sürprizlere hazır olun.”

Yeni sezonda yer alacak bölüm adları ise şu şekilde:

1. “Three Robots: Exit Strategies” (Üç Robot: Çıkış Stratejileri)

2. “Bad Travelling” (Kötü Seyir)

3. “The Very Pulse Of The Machine” (Makinenin Nabzı)

4. “Night of the Mini Dead” (Mini Ölüler Gecesi)

- Reklam -

5. “Kill Team Kill” (Ölüm Takımı)

6. “Swarm” (Sürü)

7. “Mason’s Rats” (Mason’un Fareleri)

8. “In Vaulted Halls Entombed” (Tonozlu Salonda Gömülü)

9. “Jibaro”

Love, Death + Robots 3. sezon, 20 Mayıs 2022’de Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. 3. sezon toplam 9 bölümden ve haliyle 9 ayrı maceradan oluşacak. Tıpkı önceki sezonlarda olduğu gibi her bölümün animasyon stili birbirinden farklı ve benzersiz olacak.

Love, Death & Robots 3. sezon için yayınlanan resmi fragman sizce nasıldı? Yorumlarınızı ve bölümlerle ilgili teorilerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for kayipgemi kayipgemi dedi ki:

    Netflix’teki nadir güzel işlerden biri bu animasyon. Merakla bekliyoruz yeni bölümleri.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Red Kit Geri Dönüyor

Red Kit Geri Dönüyor: Vahşi Batı Klasiği Yeni Dizi Uyarlamasına Kavuşuyor

Kocanı Nasıl Öldürürsün? Yazarı, Kocasını Öldürmüş Olabilir

“Kocanı Nasıl Öldürürsün?” Yazarı, Gerçekten de Kocasını Öldürmüş Olabilir