in

Lucifer 6. Sezon Öncesi Tom Ellis ile Sözleşme Uzatıldı

Lucifer 6. sezon onayı almaya çok yakın. Netflix dizisinin yıldız ismi Tom Ellis ile bir sezonluk daha sözleşme imzalandı.

Lucifer 6. Sezon

Netflix’teki macerasına 5. sezon ile hazırlanan Lucifer dizisi, uzun süredir bunun bir final sezonu olacağının sinyalini veriyordu. Ancak son haftalarda gelen bilgiler olası bir 6. sezonun ışığını yaktı. Şimdi ise bu iddialar gittikçe güçlenmiş durumda. Çünkü kanal, yapımın başrolü Tom Ellis ile en az 1 sezonluk bir kontrat yenilemesine gitti.

Los Angelas’ın asi meleğinden ekranlarda kolay kolay kurtulamayacağımız neredeyse kesinleşti. Önce 3. sezon ile Fox kanalında iptal edilen, ardından Netflix’in kurtarıp 2 sezonluğuna anlaştığı Lucifer; şimdi bir bonus sezona daha hazırlanıyor.

Warner Bros. ve Netflix’in bir süredir flört halinde olduğu bilgisi aşikârdı. Hatta geçen günlerde 6. sezon ihtimallerinin iyice arttığı ve iki tarafın da anlaşmak üzere olduğu bilgisi gelmişti. Şimdiyse -hâlâ resmi sezon onayı gelmemiş olsa da- Netflix’in, Tom Ellis ile olası bir 6. sezon için anlaştığı öğrenildi.

“Lucifer 6. Sezon Geliyor mu?” Sorusu Yanıt Bulmak Üzere

Tv Time verilerine göre Netflix’in en popüler yapımları arasında bulunan Lucifer, bir sezon daha uzayabilir.

Netflix ve Warner Bros.’un bir süredir masada olduğu ve sevilen dizinin devamı için konuştuğu biliniyor. Henüz resmi bir anlaşmaya imza atılmamış olsa da, dizinin başrolü ile her şeyi garanti altına almak için de olsa sözleşme imzalanması hayranların içini rahatlattı.

Lucifer 6 sezon tom ellis onay

Üstelik yapılan tek sözleşme yalnızca başarılı aktör Tom Ellis ile değil. Kanal aynı zamanda dizinin yürütücü yapımcıları Ildy Modrovich ve Joe Henderson ile de 6. sezon için anlaşmaya varmıştı. Ortada olan bunca sözleşmeyle birlikte yeni bir Lucifer sezonunun gelmemesi artık oldukça düşük bir ihtimal gibi görünüyor.

Lucifer 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Bu sırada dizinin 5. sezon çalışmalarının sürdüğünü de hatırlatalım. 16 bölümden oluşması beklenen ve iki kısım halinde yayınlanacak sezon için henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı. 6. sezon belirsizliğinin aşılmasından sonra; bu tarihin de yavaş yavaş belli olması bekleniyor.

Özellikle tanıtım posteri ve kısa fragman için geri sayım başlamış durumda.

Lucifer 5. sezonda bizleri bekleyecek bölüm isimleri de açıklanmaya devam ediyor. Final bölümü olan 5×16 dışındaki tüm bölüm adları netleşmiş durumda:

Really Sad Devil Guy, Lucifer! Lucifer! Lucifer!, ¡Diablo!, It Never Ends Well for the Chicken, Detective Amenadiel, BluBallz, Our Mojo, Spoiler Alert, Family Dinner, Bloody Celestial Karaoke Jam, Resting Devil Face, Daniel Espinoza: Naked and Afraid, A Little Harmless Stalking, Nothing Lasts Forever ve Is This Really How It’s Going To End?

Lucifer 6. Sezon

Neil Gaiman’ın şu sıralar Netflix dizisi olmaya hazırlanan Sandman çizgi romanlarından bir karakter olarak ortaya çıkan Lucifer, Gaiman ile birlikte Sam Kieth ve Mike Dringenberg tarafından yaratıldı.

Dizinin 5. sezon hazırlıklarına başlanırken bunun final sezonu olacağının bilinciyle adımların atıldığını ve olası bir 6. sezonda, hikâyenin nasıl şekilleneceği oldukça merak ediliyor.

Peki siz bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz? Dizinin uzatılması doğru olur mu? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.

* * *

* Stranger Things Romanı “Karanlık Şehir” Raflarda

Kaynak: TvLine

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Roald Dahl - Anlaşıldı, Tamam

Roald Dahl Öyküleri “Anlaşıldı, Tamam” ile Devam Ediyor

Castlevania 3. Sezon

Castlevania 3. Sezon Netflix’te Yayında