in , ,

Made in Abyss 2. Sezon için İlk Fragman Yayınlandı

Made in Abyss 2. sezon fragmanı paylaşıldı. Yeni sezon onayını alan anime, Dünya’nın derinliklerine açılan bir çukura inen iki arkadaşın maceralarını konu alıyor.

Made in Abyss 2. Sezon
- Reklam -
- Reklam -

Made in Abyss 2. sezon fragmanı yayınlandı. Sevilen serinin yapım şirketi Kadokawa, yeni sezonu onayladıklarını kısa bir tanıtım videosu ile birlikte duyurdu.

Made in Abyss 2. sezonuyla hikâyesine devam etmeye hazırlanıyor. Yeni sezonun geliş haberi tanıtım videosu ile birlikte anime severlerle paylaşıldı. 1. sezonun yönetmeni Masayuko Kojima yeniden bu sezonda yönetmen koltuğunda otururken yine Kinema Citrus ekibi ile 2. sezon macera devam edecek.

Made in Abyss 2. sezon fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

- Reklam -

Made in Abyss 2. Sezon Fragmanı | İZLE

YouTube video

Fragmanda ada arayışında olan bir grup görüyoruz. Dalgaların savurduğu gemideki grup sonunda adayı buluyor ve bu yeni yer üzerinde keşfe çıkıyorlar. Ayrıca yeni gelenler Belaf ve Vueko karakterleri arasındaki konuşmaları ve videonun sonlarına doğru Faputa, Riko ve Reg karakterlerini karşımıza çıkıyor.

Made in Abyss Konusu, Seslendirme Kadrosu ve 2. Sezon Çıkış Tarihi

Bilimkurgu, macera, gizem, dram ve fantazi türlerini bir araya getiren Made in Abyss’in konusu ise şöyle: Riko Orth kasabasında yaşayan yetim bir kızdır. Bu kasabanın merkezinde ise Abyss (uçurum) olarak adlandırılan gizemli ve devasa bir çukur vardır. İnsanlar bu devasa çukurun içine inerek geçmiş medeniyetlere ait kalıntıların izlerini araştırırlar. Bir gün Riko, Abyss’de bir robot çocukla tanışır ve ona Reg ismini verir. Annesinin Abyss’in derinliklerinde olduğuna inanan Riko, çukurun derinliklerine doğru annesini bulmak adına Reg ile birlikte maceraya atılır.

Made in Abyss 2. sezon yeni

Akihito Tsukushi imzası taşıyan Made in Abyss’in mangası, 2012’de yayımlanmaya başladı ve hâlâ devam ediyor. Serinin 3 filmi ve bir sezon animesi mevcut. Ayrıca geçen aylarda Colombia Pictures’la gelecek olan, serinin canlı aksiyon filmi de duyuruldu.

- Reklam -

Fragmanla birlikte, 2. sezonda yer alacak seslendirme sanatçılarının isimleri de paylaşıldı. Popüler anime serilerinden tanınan isimler de böylece kadrodaki yerini almayı sürdürüyor. Vueko karakterine Yuka Terasaki (A Certain Magical Index), Belaf karakterine Mitsuki Saiga (Attack on Titan), Wazukyan karakterine Hiroaki Hirata (One Piece) ve Faputa karakterine Misaki Kuno (The Seven Deadly Sins) sesleriyle hayat verecek.

Made in Abyss 2. sezon bölümleri 2022’de çıkması bekleniyor. Seriye ait canlı aksiyon filminin vizyon tarihi ise henüz belli değil.

Made in Abyss serisini takip ediyor musunuz? Yeni fragman hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Collider

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Seldon Seldon dedi ki:

    Sonunda geliyor. :star_struck: (20 karakter)

  2. Avatar for GkiraraJ GkiraraJ dedi ki:

    20211123_130808

    Geliyor gelmekte olan.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

2 Yorum

Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şairin Romanı - Murathan Mungan | Haftanın Kitabı #198

Şairin Romanı – Murathan Mungan | Haftanın Kitabı #198

Blade Runner Dizi uyarlaması

Blade Runner Dizisi Geliyor: Ridley Scott Son Gelişmeleri Aktardı