Marvel’ın Liv Tyler Planı Heyecan Uyandırdı

Marvel'ın yeni dijital yayın mecrası Disney+'ta karşımıza çıkacak She-Hulk dizisi için başrol görüşmeleri sürüyor. Liv Tyler da adaylar arasında.

Disney’in geçtiğimiz ağustos ayında Kaliforniya’daki D23 Expo etkinliğinde tanıttığını Disney+ dizilerinden She-Hulk için dikkat çeken bir haber geldi.

CBR’nin haberine göre dizinin başrol karakteri Jennifer Walters’ı oynaması için Liv Tyler ile görüşülüyor. Hatırlayacağınız üzere Tyler, 2008 yılında çıkan ve başrolünde Edward Norton’un oynadığı The Incredible Hulk yapımında, Hulk’ın sevgilisi Betty Ross karakterini canlandırmıştı. Şu an için Liv Tyler’ın başrolde oynayacağıyla ilgili açıklanmış kesin bir bilgi olmasa da haber veren siteye göre bu ihtimal oldukça yüksek.

Ayrıca Marvel Sinematik Evreni’nde Bruce Banner (Hulk) karakterini canlandıran Mark Ruffalo da oynayacak.

She-Hulk Dizisinde Tarih Henüz Belli Değil

She-Hulk, bir avukat olan Jennifer Walters karakterine odaklanıyor. Kendisi aynı zamanda Bruce Banner’ın kuzeni ve kelimenin tam anlamıyla onun hayranı. Bir gün geçirdiği bir araba kazası nedeniyle kan nakline ihtiyacı olur. Ölmesine izin vermeyen Banner’da kendi gama radyasyonuna maruz kalmış kanıyla kuzenine kan nakli yapar. Tabii bu durum onun da yeşil bir dev canavara, She-Hulk’a dönüşmesine yol açar.

Jennifer Walters’ın Bruce Banner’dan en büyük farkı da dönüşümünü sinirlendiğinde değil, kendi istediği zaman gerçekleştirebiliyor olması. Hatta bu formdayken kendini daha iyi hissediyor ve zihnini de koruyabiliyor.

12 Kasım 2019’da yayın hayatına başlayacak olan Disney+ platformu, She-Hulk’la birlikte yine süper kahraman temalı Ms. Marvel ve Moon Knight dizilerini de duyurmuştu. Dizinin ne zaman yayında olacağına dair de şimdilik herhangi bir tarih verilmedi.

GÖZ ATIN  Loki Dizisi, Doctor Strange 2'ya Bağlanacak
Site Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni
1988, Darıca doğumlu. Kocaeli Üniversitesi İnşaat Teknikerliği bölümü mezunu. Türk Dili ve Edebiyatı alanında ikinci üniversitesini okumaya devam ediyor. Birçok gazete ve dergide yazıları ve öyküleri yayımlandı. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Marvel’ın Liv Tyler Planı Heyecan Uyandırdı için 9 yorum

  1. yavanna dedi ki:

    Heyecan falan uyandırmadı, direkt olarak moral bozukluğuna neden oldu. Elf kanı taşıyor bu kadın, ne She’si ne Hulk’u? Lütfen böyle bir şey olmasın.


  2. Pardus dedi ki:

    Bu konuda Hulk’ ın görüşleri ise şöyle:

    Wykf3p

    Sanırım sinirlendi ve HAYIR diyor. :smiley:


Marvel’ın Liv Tyler Planı Heyecan Uyandırdı

Marvel’ın yeni dijital yayın mecrası Disney+’ta karşımıza çıkacak She-Hulk dizisi için başrol görüşmeleri sürüyor. Liv Tyler da adaylar arasında.

Başa dönün