in

Marvel’ın Liv Tyler Planı Heyecan Uyandırdı

Marvel’ın yeni dijital yayın mecrası Disney+’ta karşımıza çıkacak She-Hulk dizisi için başrol görüşmeleri sürüyor. Liv Tyler da adaylar arasında.

liv tyler she-hulk

Disney’in geçtiğimiz ağustos ayında Kaliforniya’daki D23 Expo etkinliğinde tanıttığını Disney+ dizilerinden She-Hulk için dikkat çeken bir haber geldi.

CBR’nin haberine göre dizinin başrol karakteri Jennifer Walters’ı oynaması için Liv Tyler ile görüşülüyor. Hatırlayacağınız üzere Tyler, 2008 yılında çıkan ve başrolünde Edward Norton’un oynadığı The Incredible Hulk yapımında, Hulk’ın sevgilisi Betty Ross karakterini canlandırmıştı. Şu an için Liv Tyler’ın başrolde oynayacağıyla ilgili açıklanmış kesin bir bilgi olmasa da haber veren siteye göre bu ihtimal oldukça yüksek.

Ayrıca Marvel Sinematik Evreni’nde Bruce Banner (Hulk) karakterini canlandıran Mark Ruffalo da oynayacak.

She-Hulk Dizisinde Tarih Henüz Belli Değil

She-Hulk, bir avukat olan Jennifer Walters karakterine odaklanıyor. Kendisi aynı zamanda Bruce Banner’ın kuzeni ve kelimenin tam anlamıyla onun hayranı. Bir gün geçirdiği bir araba kazası nedeniyle kan nakline ihtiyacı olur. Ölmesine izin vermeyen Banner’da kendi gama radyasyonuna maruz kalmış kanıyla kuzenine kan nakli yapar. Tabii bu durum onun da yeşil bir dev canavara, She-Hulk’a dönüşmesine yol açar.

Jennifer Walters’ın Bruce Banner’dan en büyük farkı da dönüşümünü sinirlendiğinde değil, kendi istediği zaman gerçekleştirebiliyor olması. Hatta bu formdayken kendini daha iyi hissediyor ve zihnini de koruyabiliyor.

12 Kasım 2019’da yayın hayatına başlayacak olan Disney+ platformu, She-Hulk’la birlikte yine süper kahraman temalı Ms. Marvel ve Moon Knight dizilerini de duyurmuştu. Dizinin ne zaman yayında olacağına dair de şimdilik herhangi bir tarih verilmedi.

Oyla!

Hakan Tunç

1988, Darıca. Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

9 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for yavanna yavanna dedi ki:

  Heyecan falan uyandırmadı, direkt olarak moral bozukluğuna neden oldu. Elf kanı taşıyor bu kadın, ne She’si ne Hulk’u? Lütfen böyle bir şey olmasın.

 2. Avatar for Blackheart Blackheart dedi ki:

  Bence de. Başka oyuncu bulsunlar

 3. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

  Bu konuda Hulk’ ın görüşleri ise şöyle:

  Wykf3p

  Sanırım sinirlendi ve HAYIR diyor. :smiley:

 4. Avatar for Tnuviel37 Tnuviel37 dedi ki:

  Başlığı görünce çok sevindim ama haber içeriğini okur okumaz moralim bozuldu. Yani onun için bula bula she-hulk rolünü mü buldular? Neyse daha fazla yazmayayım en iyisi…

 5. Avatar for Forsaken Forsaken dedi ki:

  She-Hulk karakterine çizgi romanlardan aşina olan birisi olarak şöyle oturup düşündüğüm zaman bence harika bir avukat olur. She-Hulk, sözleriyle Hulk etkisi yaratan bir karakter gücüyle değil. O yüzden neden olmasın?

  Ayrıca Liv Tyler ismini görüp heyecanlanmamak ne kadar zor bir şeymiş :roll_eyes:

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

4 cevap daha var.

Sinema Salonu

Muhsin Ertuğrul’un Kayıp Filmi Seyirciyle Buluşuyor

Ezgi Polat

Ezgi Polat’ın Yeni Öykü Kitabı Çıktı