in , ,

Masters of the Universe: Revelation 2. Sezon Fragmanı: Vahşi Bir He-Man’e Hazır Olun!

Masters of the Universe: Revelation 2. sezon fragmanı yayınlandı. Yeni Netflix dizisi Vahşi He-Man tasviri ile geliyor.

Masters of the Universe: Revelation 2. sezon fragman
- Reklam -

Masters of the Universe: Revelation 2. sezon fragmanı Netflix tarafından paylaşıldı. He-Man karakterini ve arkadaşlarını yıllar sonra yeniden seyirci ile buluşturan yapım, devam sezonunda çıtayı daha da yükseltiyor.

Kevin Smith’in 1980’lerdeki ikonik çizgi film serisinin devamı olarak inşa edilmiş olan Kâinatın Hâkimleri: Keşif dizisi, özellikle He-Man ve İskeletor gibi ikonik karakterlerin yeni maceralarını bir kez daha hayranlarla buluşturdu. İlk sezonu 23 Temmuz’da yayınlanan çizgi dizi, He-Man’i fragmanlarda öne çıkarsa da asıl dizide denklemden büyük ölçüde çıkardı ve diğer karakterlere odaklandı.

Dizinin yaratıcısı olan Smith, ilk sezon yayınlandıktan sonra yaptığı açıklamada “Kimin gerçekten sıkı bir hayran olduğunu görmek ilginçti” dedi ve sözlerine şu şekilde devam etti:

- Reklam -

“Çünkü ’Ah dostum, yeterince He-Man yok’ ya da onun gibi bir cümle, bizim anlatmak istediğimiz evreni yansıtmıyor. Kılıcını kaybettiği ve asla He-Man olmadığı bölümler vardı. He-Man her zaman günü kurtarmış biri değildi. Arkadaşları ona yardım etti. Maceranın en önemli ve kayda değer noktası da noktası buydu.”

Neyse ki, hayranlar çok beklemeden karakterlerin devam maceralarına kısa sürede yeniden kavuşacaklar. 2. sezon için yayınlanan yeni fragman, doğrudan 1. sezon finalinin devamını anlatıyor. Fragmandaki en dikkate değer kısım ise Prens Adam, yani He-Man ile İskeletor arasındaki yüzleşme oluyor. Prens Adam, Grayskull’ın gücünü çağırmak için Güç Kılıcı’na ihtiyacı olmadığını açıklıyor ve sonra o ikonik “Gölgelerin Gücü Adına” narasını atarak Savage (Vahşi) He-Man’e dönüşüyor.

Hemen aşağıdan yayınlanan fragmanı izleyebilirsiniz.

Masters of the Universe: Revelation 2. Sezon Fragmanı | İZLE

YouTube video

Savage He-Man tiplemesi, kısa süre önce Mattel tarafından açıklanan Masters of the Universe Classics oyuncak serisinden Wun-Dar aksiyon figürüne dayanıyor. MotU: Revelation dizisinin yaratıcısı olan Kevin Smith kısa süre önce FatMan Beyond’a verdiği bir röportajda şunları söylemişti:

- Reklam -

“Vahşi He-Man fikri, kılıcı olmayan Prens Adam’ın gücü bir kanal olarak ve kim olduğunu yöneten bir şey olarak çağırırsa ne olur sorusunun cevabı üzerine doğdu. Dizinin bir noktasında, kılıçsız gücü çağırıyor ve Vahşi He-Man oluyor.”

Masters of the Universe: Revelation 2. sezon, 23 Kasım 2021’de tüm bölümleri ile Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Sevilen çizgi film serisinin 2. sezonu için yayınlanan ilk fragmanı sizler nasıl buldunuz? İlk sezonu izlemiş miydiniz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: CBR

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Mutlak Aslan - Charles Williams

Inklings Üyesi Charles Williams’ın Sembollerle Örülü Fantastik Romanı “Mutlak Aslan” Türkçede

Taxi Başrolü Samy Naceri İstanbul taksici kriz

Dünyaca Ünlü Taxi Serisinin Başrolü İstanbul’da “Taksi Bulamadı”