in ,

My Hero Academia 6. Sezon Onayını Aldı: Kahramanlık Akademim Maceralarına Devam Ediyor

My Hero Academia 6. sezon onayı aldı. 5. sezonu final yapan Boku no Hero Academia, maceralarına kaldığı yerden devam edecek.

My Hero Academia 6. Sezon Onayı
- Reklam -
- Reklam -

My Hero Academia 6. sezon onayı aldı. Boku no Hero Academia 5. sezon final bölümü ile, bir sonraki sezonda Kahramanlık Akademim’in maceralarının devam edeceği belli oldu.

Yayınlandığı ilk günden bu yana büyük bir hayran kitlesi edinen My Hero Academia’nın 5. sezonu kısa süre önce sona erdi. Son bölümde görüldüğü üzere, My Hero Academia macerasına devam edecek. TOHO Animasyon tarafından verilen habere göre uzun soluklu anime serisi 6. sezon onayını aldı.

5. sezonun 25 Eylül’de yayınlanan son bölümünün ardından maceranın mangadaki hikâyeyle birlikte devam edeceği mesajı verilmişti. 6. sezon “Paranormal Liberation War” bölümüyle orijinal mangayı takip edecek.

- Reklam -

Bu bölüm olayların farklı bir yöne kayacağı, bir dönüm noktası niteliğinde olacak. Yeni sezonda kahramanlar ve kötüler arasında büyük bir savaş olması bekleniyor.

Yeni sezonun haberini aldığımız tanıtım videosu TOHO Youtube ve My Hero Academia Twitter hesabından paylaşıldı. Tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

My Hero Academia 6. Sezon Onayı Duyurusu | İZLE

YouTube video

Boku no Hero Academia tüm dünyada ilgiyle takip edilen bir seri. Kahramanlık Akademim, süper kahramanların ve kötülerin adını sıkça duyduğumuz bir dünyada geçiyor. Izuku Midoriya ve arkadaşlarının kahraman olma yolundaki uzun soluklu macerasını konu alıyor.

Kohei Horikoshi tarafında yazılan My Hero Academia’nın mangası ilk olarak 2014’te başladı. Animesi ise 2016’da yayınlanmaya başladı. Ayrıca 2018’de Two Heroes ve 2019’da çıkan Heroes Rising adında iki uzun metrajlı film vizyona girmişti. Serinin son filmi ise World Heroes’ Mission 6 Ağustos 2021’de Japonya’da vizyona girdi. Sinemalara gelen son film, önceki iki filme göre gişe anlamında daha iyi bir başarı sergiledi. World Heroes’ Mission, 29 Ekim 2021’de Amerika’da gösterime girmeyi bekliyor. Ülkemize ise gelip gelmeyeceğiz henüz bilinmiyor.

- Reklam -

Dizinin 5. sezon finali ise hayranlar ve eleştirmenlerden karışık tepkiler aldı. Dram seviyesi artmış ve sezona damga vuran bir kapanış yapmış olsalar da, özellikle manganın daha korkunç bazı anlarını sansürledikleri için hayranlar tarafından olumsuz anlamda eleştirildiler.

6. sezon onayını erkenden almış olsa da ne zaman yayınlanmaya başlayacağı henüz belli değil.

Sizler My Hero Academia serisini takip ediyor musunuz? 5. sezonu nasıl buldunuz? 6. Sezondan beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Anime News Network

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for nyxthegoddess nyxthegoddess dedi ki:
    1. sezonun en sevmediğim yanı My Villain Academia kısmının bu kadar yüzeysel tutulmuş olması. Kahramanların savaşı için onlarca bölüm hatta koca bir sezon ayırılınıyor ancak villainlerinlerin savaşı birkaç bölümle geçiştiriliyor. Üstelik çizimleri de mangaya kıyasla kötüydü, özensizdi. Genel olarak animede villainlere kahramanlar kadar özenilmemesi beni bir villain hayranı olarak üzdü. Villainlerin çizimlerini, hikayelerini daha detaylı, daha özenli beklemiştim. Hayal kırıklığına uğradım o konuda. Umarım 6. sezonda bunu düzeltirler.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Danimarkalı Sanatçı parayı al ve kaç tabloları

Danimarkalı Sanatçı Ödemesini Aldığı İşin Karşılığında “Parayı Al ve Kaç” Adlı Boş Tablolar Gönderdi

The Book of Boba Fett yayın tarihi

The Book of Boba Fett’in Yayın Tarihi Yeni Poster Eşliğinde Açıklandı