in ,

One-Punch Man Animesinde 3. Sezon Duyuruldu

One-Punch Man 3. sezon için resmi duyuru yapıldı. Sevilen anime serisi üç yıllık bir aranın ardından ekranlara geri dönüyor.

One-Punch Man 3. sezon
- Reklam -
- Reklam -

One-Punch Man 3. sezon resmen duyuruldu. Sevilen anime serisi, yıllar sonra yeni sezonu ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Crunchyroll’un haberine göre, One-Punch Man TV animesinin resmi web sitesi, popüler animenin 3. sezonu için çalışmaların başladığı bilgisini verdi. Duyuru ile birlikte karakter tasarımcısı Chikashi Kubota tarafından çizilen önemli bir görsel yayınlandı. Yayınlanan poster Saitama ve Garou’yu içeriyor, ancak önümüzdeki sezonda gerçekte neyin gelişeceğine dair herhangi bir ipucu sunmuyor.

Japon çizer ONE tarafından yaratılan One-Punch Man, herhangi bir rakibi tek bir yumrukla yenme yeteneğine sahip güçlü süper kahraman Saitama’nın maceralarını konu ediyor. Kusursuz savaş sicilinden sıkılan Saitama, ona gerçekten meydan okuyabilecek bir rakip bulma arayışına giriyor. Seri, ilk olarak 2009’da bir internet çizgi romanı olarak çıkış yaptı. Kısa sürede popüler hale gelen seri, 2012’de Shueisha’nın Young Jump Next dergisine geçiş yaptı ve haftalık olarak yayınlanmaya başladı.

- Reklam -

One-Punch Man 3. Sezon Çıkış Tarihi Henüz Açıklanmadı

One-Punch Man 3. Sezon poster

Manga, ilk olarak 2015 yılında oldukça sevilen ve dünya çapında iyi bir izleyici kitlesi yakalayan anime serisine, son olarak da One-Punch Man: A Hero Nobody Knows dahil olmak üzere birçok video oyununa uyarlandı. Popüler anime serisinin 2. sezonu için hayranlar uzun süre beklemek zorunda kaldı. 2019’da başlayan 2. sezon, ne yazık ki bu bekleyişi karşılayacak bir çıkış yapamadı. Yine heyecan verici dövüş, korkunç kötü adamlar ve daha fazla Genos ve Saitama sundu.

- Reklam -

One-Punch Man’in yaklaşmakta olan 3. sezonu için şimdilik bir çıkış tarihi paylaşılmış değil. Anime serisinin yeni sezonunun yanı sıra, Venom’dan Scott Rosenberg ve Jeff Pinker tarafından yazılan ve eski Fast X yönetmeni Justin Lin’in yönetmesi planlanan bir live-action film uyarlamasıyla birlikte geliştiriliyor. Anime hayranları için gelecek dönem oldukça bol live-action uyarlaması görecek. One-Punch Man, One Piece’e dayanan bir Netflix dizisi, sürekli sorun yaşayan Akira yeniden çevrimi ve Your Name’in yeniden tasarlanmış bir versiyonu da dahil olmak üzere diğer birçok live-action anime uyarlamasına katılıyor.

One-Punch Man’in ilk iki sezonunu nasıl bulmuştunuz? Yeni sezondan beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: IGN

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

yilanlar robotik bacak

Yılanlara ‘Yürüme Yeteneğini Geri Veren’ Robotik Bacak Geliştirildi

yeni hellraiser filmi hulu

Yeni Hellraiser Filmi 18+ Yaş Sınırıyla Yayınlanacak