in

Selena Gomez’li Polisiye Dizi “Only Murders in the Building”in 3. Sezon Çekimleri Ocak 2023’te Başlayacak

Only Murders in the Building 3. sezon çekim takvimi açıklandı. Hulu’da yayınlanan polisiye dizisinin yeni bölümleri için geri sayım başladı.

Only Murders in the Building 3 sezon çekimleri
- Reklam -
- Reklam -

Only Murders in the Building 3. sezon çekim programı belli oldu. Yeni sezonun yayınlanabileceği tarih için de ilk tahminler gelmeye başladı.

3. sezon onayını henüz 2. sezon çekimleri devam ederken alan Only Murders in the Building, hız kesmeden macerasına devam ediyor.

Hulu ekranlarında yayınlanan polisiye dizi, John Hoffman (Grace and Frankie) ile Steve Martin (Roxanne) tarafından yaratıldı. İlk sezonu 2021’de yayınlanan yapım hızlı bir başlangıç yaparak geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başardı.

- Reklam -

Dizinin başrollerini Saturday Night Live, The Pink Panther ve The Jerk gibi yapımlarla tanınan Steve MartinSpring Breakers ve Monte Carlo ile isminden söz ettiren Selena Gomez ve A Tribute to Mel Brooks ile SCTV Network 90 programlarıyla Emmy kazanan Martin Short paylaşıyor.

Only Murders in the Building 3 sezon çekim tarihi

Komedi, suç ve dram türlerini buluşturan dizi, suç podcast’i yayınlanan üç arkadaşın kendilerini içlerinde buldukları gizemleri çözme sürecini konu alıyor.

Only Murders in the Building 3. Sezon Çıkış Tarihi Henüz Netleşmedi

3 dalda Primetime Emmy Ödülü de alan Only Murders in the Building dizisinin 3. sezon çekimleri için başlangıç tarihi belli oldu. Yapımın başrollerinden Selena Gomez, Rolling Stone‘a verdiği röportajda dizinin durumuna dair bir güncelleme paylaştı.

Oyuncu, Ocak 2023 tarihinde 3. sezon çekimleri için New York’a uçacağını aktardı. Bununla birlikte, dizinin 3. sezon yayın tarihinin de Temmuz – Ağustos 2023 olacağı da öne sürüldü. Ancak tarihler, henüz resmi ağızlar tarafından onaylanmadı.

- Reklam -

Şimdilik dizinin 3. sezonu hakkında pek fazla detay bilinmiyor. Hikâye, 2. sezon finalinde işlenen cinayetin perde arkasına odaklanacak. Yeni sezonda, “bina” ilk defa bina dışında bir işlenen bir cinayete odaklanılacak. 2. sezon finalinde Oliver Putnam’ın oyununda, sahnede zehirlenerek ölen Ben Glenroy karakteri, 3. sezon için ilk ipuçlarını vermişti.

Only Murders in the Building 3 sezon hulu

Bununla birlikte açıklanan son bilgilere göre, dizinin oyuncu kadrosuna Grey’s Anatomy‘den Jesse Williams da katılmış durumda. Yapıma katılan yeni oyuncular, Mabel Mora ve ekibi için yeni şüpheliler anlamına da geliyor.

Only Murders in the Building 3. Sezon için sizin nasıl bir beklentiniz var? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

2022 World Fantasy Award kazananları

Fantastik Edebiyatın En Prestijli Ödüllerinden “World Fantasy Awards”ın 2022 Yılı Kazananları Açıklandı

Maddie Mortimer – Muhteşem Bedenlerimizin Coğrafyası

Booker Adayı En Genç Yazar Maddie Mortimer’ın “Muhteşem Bedenlerimizin Coğrafyası” Kitabı Türkçede