Ortaçağ Kore’sinde Geçen Zombi Dizisi “Kingdom”dan Yeni Fragman

Netflix'in Ortaçağ Kore'sinde geçen zombi kıyameti dizisi "Kingdom" için ikinci fragman paylaşıldı.

Zombi yapımlarının haberleri soluksuz bir şekilde devam ediyor. Bu sefer sırada Kore topraklarında geçen yeni bir dizi var.

Polygon’da yer alan habere göre Ortaçağ Kore’sinde geçen zombi kıyameti dizisi “Kingdom” yakında Netflix’te yayınlanacak. 6 bölümden oluşacak dizinin ilk sezonu, göre 25 Ocak’ta bizlerle buluşacak. Ayrıca dizinin ikinci fragmanı da geçtiğimiz günlerde izleyicilerle paylaşıldı. Hatta Kingdom daha yayınlanmadan ikinci sezon onayını aldı bile.

Kingdom’ın yönetmenlik koltuğunda, En İyi Yönetmen dalında ülkesinin önemli ödülü Korean Grand Bell Award kazanmış Kim Seong-hun oturuyor. Dizinin konusundan kısaca bahsedecek olursak, Joseon Kralıllığı döneminde geçen yapımda kralın ölmesiyle birlikte ölümcül bir virüs bölgeye yayılıyor ve bu virüs kurbanlarını kana susamış yaratıklara dönüştürüyor.

GÖZ ATIN  Netflix'ten Zombi Komedisi Geliyor: "Daybreak"

2019’a kan ve korkunun sarmaladığı Ortaçağ Kore’sinde geçen bir zombi dizisiyle başlamaya ne dersiniz?

Etiketler:  
1993 yılında Ankara’da doğdu. Çocukluğunun bir kısmını İzmir’de geçirdi ve şu an İstanbul'da yaşamakta. Psikoloji bölümünde eğitim gördü. Edebiyat, sinema, bilgisayar oyunları, müzik ilgisi ve bunları paylaşma sevgisiyle çeşitli kültür-sanat sitelerinde yazdı.

Ortaçağ Kore’sinde Geçen Zombi Dizisi “Kingdom”dan Yeni Fragman için 3 yorum

  1. Pardus dedi ki:

    Örneğin vampir filmlerinden gına gelen birisi için Blade 1 ne kadar muhteşemse bu da öyle olmalı zombiler için. Aksi halde izlenmez. :slight_smile:


  2. Nemo dedi ki:

    Selam. Hangi yorumlar? :smiley:


Ortaçağ Kore’sinde Geçen Zombi Dizisi “Kingdom”dan Yeni Fragman

Netflix’in Ortaçağ Kore’sinde geçen zombi kıyameti dizisi “Kingdom” için ikinci fragman paylaşıldı.

Başa dönün