in

Amazon’un Neo-Western Gizem Dizisi “Outer Range” 2. Sezon Onayı Aldı

Outer Range 2. Sezon onayı aldı. Amazon Prime Video’da yayınlanan Josh Brolin’li gizem dizisi için 6 ay sonra ‘yola devam’ kararı çıktı.

Outer Range 2 sezon onay
- Reklam -
- Reklam -

Outer Range 2. Sezon ile macerasına devam edecek. Amazon Prime Video ekranlarında yayınlanan gizem, drama ve gerilim türlerindeki yapım, yeni bölümleri için onayı 6 ay sonra aldı.

Başrolünde Milk filmindeki performansıyla Oscar’a aday gösterilen, Avengers serisinde Thanos’u ve No Country for Old Men filminde Llewelyn Moss’u canlandıran Josh Brolin’in yer aldığı yapım, yeni sezonu ile geri dönecek.

Toplamda 8 bölümden oluşan ilk sezon, Nisan 2022 tarihinde yayınlanmaya başlamış ve ortalamanın üzerinde eleştiriler almıştı.

- Reklam -

Dizi, bir çiftlik sahibi olan Royal Abbot (Josh Brolin) karakterinin, Wyoming’in vahşi doğasında akıl almaz bir gizemi keşfetmesiyle başlıyor. Abbott, bu keşfin ardından hem ailesini hem de topraklarını korumak için büyük bir savaş vermek durumunda kalıyor.

Outer Range 2. sezon amazon prime

Bir neo-western yapımı olarak tanımlanan dizi, Abbott Ailesi’nin çiftliğinde aniden beliren gizemli çukurla ailenin kökünden değişen hayatlarını takip ediyor.

Outer Range 2. Sezon Yeni Bir Showrunner ile Dönecek

Yapımın ilk sezon finalinin üzerinden 6 ay geçmişken hayranlar yavaş yavaş Amazon’un diziden vazgeçtiğini düşünmeye başlamıştı. Ancak dijital yayın şirketi, 2. sezon için yeşil ışığı sonunda yaktı.

Uzun süre arafta kalan proje, yeni bir showrunner ile izleyicilerin karşısına çıkacak. İlk sezonun yürütücülüğü, Brian Watkins tarafından gerçekleştirilmişti. True Story ile tanınan Charles Murray, yeni sezonun başına geçecek isim olacak.

2. sezonun konusu ve ilk sezonun finalinde otaya çıkan şaşırtıcı olayların nasıl devam edeceği hakkında herhangi bir ayrıntıya yer verilmedi.

- Reklam -

Dizinin yeni sezonunun ne zaman yayınlanacağı ve hangi oyuncuların geri döneceği bilgisi de henüz açıklanmadı.

Outer Range 2 sezon onay amazon

İlk sezonun oyuncu kadrosunda Josh Brolin’e Imogen Poots, Lili Taylor, Tom Pelphrey, Tamara Podemski, Lewis Pullman, Noah Reid, Shaun Sipos, Olive Abercrombie, Will Patton ve Isabel Arraiza gibi isimler eşlik etmişti.

Pek çok karakterin hikâyesi kesin bir çözüme ulaşmadığı için, oyuncu ekibinin birçoğu yeniden yapımda rol alabilir.

Outer Range Fragmanı | İZLE

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

Siz Outer Range 2. sezon için heyecanlı mısınız? Yorum ve beklentilerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Collider

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Hitler Tablosu Jimmy Carr Destroys Art

Bir Televizyon Kanalı Hitler’in Tablosu Satın Aldı: Resmin ‘Yakılıp Yakılmayacağına’ İzleyici Oyları Karar Verecek

Boş Zamanlar - Cemil Kavukçu

Cemil Kavukçu’nun Yeni Öykü Kitabı “Boş Zamanlar” Çıktı