in

Peacemaker 2. Sezon Onayını Aldı: The Suicide Squad Karakteri HBO Max’teki Maceralarına Devam Edecek

Peacemaker 2. sezon onayını aldı. Dizinin yönetmeni Jamess Gunn, ilk sezonun final bölümünden bir gün önce sevindirici haberi paylaştı.

Peacemaker 2. sezon onayı
- Reklam -
- Reklam -

Peacemaker 2. sezon onayı aldı. HBO Max üzerinden yayınlanan DC Sinematik Evreni dizisinin devam edeceği duyurusu, yönetmen James Gunn’dan geldi.

İlk defa James Gunn’ın yönetmenliğini üstlendiği ve Ağustos 2021’de vizyona giren The Suicide Squad filmiyle izleyicilerin karşısına çıkan Peacemaker karakteri, HBO Max bünyesinde kendi spin-off dizisine kavuştu. Film her ne kadar Koronavirüs pandemisi yüzünden gecikmeli çıksa da, dizi ilk olarak Eylül 2020’de duyuruldu.

Başrolünde John Cena’nın yer aldığı yapımda Jennifer Holland, Steve Agee ve Viola Davis de filmden diziye transfer olanlar arasında yer alıyorlar. Ayrıca yeni dizi ile DCEU evrenine katılan isimler arasında Danielle Brooks, Robert Patrick, Freddie Stroma, Chukwudi Iwuji, Lochlyn Munro ve Annie Chang yer alıyor.

- Reklam -

Peacemaker, The Suicide Squad olaylarından beş ay sonra Christopher Smith’in başarısız görevinden tamamen kurtulduğu ve Amanda Waller tarafından Project Butterfly’a katılması için yeniden göreve getirilmesi sonrası yaşananları konu ediniyor. Karanlık paralı asker Clemson Murn tarafından yönetilen ve Leota Adebayo ile A.R.G.U.S. ajanları John Economos ve Emilia Harcourt, Dünya’yı fethetme planlarını tamamlamadan önce dünya dışı parazit varlıkları takip etmek ve öldürmekle görevlendiriliyor.

Peacemaker’ın ilk sezonu Ocak 2022’de HBO Max’te başladı. Çıktığı günden bu yana kritik bir başarı elde etti. Güçlü izleyici kitlesi sayesinde yoluna daha yeni başlıyor gibi görünüyor.

Peacemaker 2. Sezon Çalışmaları 2021 İçerisinde Başlayacak

Peacemaker 2. sezon

İlk sezon finaline sadece bir gün kala, James Gunn, Peacemaker’ın HBO Max tarafından 2. sezon için yenilendiğini Twitter adresi üzerinden duyurdu. Dizinin yaratıcısı, yazarı ve yönetmeni konumunda bulunan Gunn, Peacemaker’ın başarıya ulaşmasına yardımcı oldukları ve yenilenmenin önünü açtığı için hem oyunculara ve yapımcılara hem de izleyicilere minnettarlığını dile getirdi.

- Reklam -

Dizinin aldığı 2. sezon onayı her ne kadar sevindirici bir gelişme olsa da, pek de sürpriz olmadı. İlk çıkışını yaptıktan bir ay sonra, eleştirmenlerden yüzde 94’lük bir onay oranı elde etti. Bu oran, Gal Gadot’un başrolde olduğu Wonder Woman’ın 93’lük reytingini de geçerek bugüne kadarki en iyi DCEU yapımı olmasını sağladı.

Peacemaker ayrıca Disney+’ın The Book of Boba Fett’i de dahil olmak üzere, Parrot Analytics tarafından yürütülen bir araştırmayla, ortalama bir gösteriden 69,5 kat daha popüler olduğunu ortaya koydu. Bu rakamlar son aylarda çıkan çoğu içerikten çok daha fazla talep gördüğünü kanıtladı.

Peacemaker’ın ilk sezonunu izlediniz mi? Dizinin gidişatını nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tuhaf Bir Kuş’un Görüldüğü Gece - H.G. Wells

H.G. Wells’in “Tuhaf Bir Kuş’un Görüldüğü Gece” Kitabı Türkçede İlk Defa Okurla Buluşuyor

ilk yüzüklerin efendisi filmi yorumları

İlk Yüzüklerin Efendisi Filmi Vizyona Girdiğinde İnternette Yapılan Bazı Öfke Dolu Yorumlar Yeniden Gündeme Geldi