in

Rick and Morty Yeni Sezonları İçin Uzun Aralara Son!

Rick and Morty’nin yaratıcıları duyurdu: Önümüzdeki sezonların arası artık bu kadar uzun olmayacak!

Adult Swim’in fenomen dizisi Rick and Morty 4. sezonuyla hızla yaklaşıyor. Hatırı sayılır bir zamandır merakta kalan hayranlar da hasretin bitmesini dört gözle bekliyor. Geçtiğimiz haftalarda yeni sezondan yayınlanan fotoğraflar heyecanımızı iyice artırmışken bir güzel haber de dizinin yaratıcıları Justin Roiland ve Dan Harmon’dan geldi.

Dizinin 10 bölümden oluşan 4. sezonu Kasım 2019 tarihinden itibaren yayınlanmaya başlanacak. Bizse Temmuz 2017’den beri yeni sezonu bekliyoruz. Anlayacağınız beklenen toplam süre 2 yıldan uzun bir zaman yapıyor. Dizinin yapımcıları 5. sezon için bu kadar beklemeyeceğimizi duyurarak gönüllerimizi fethettiler!
“Bu diziyi yazmamız ve şovun gerçekleşmesine izin verilmesi bir buçuk yıl sürdü. 3. sezon ve 4. sezon arasında çok fazla şey yaşandı. Ancak bu tekrar olmayacak. Dizi dev bir birleşmenin ortasında kaldı. Bu tamamen sistemin suçu. Biz bu diziyi yaşamak için yapıyoruz. Bu kadar uzamış olması iki taraf için de iyi değil.”

Rick and Morty 4. Sezondan Yayınlanan Kısa Bir Bölüm:

Dan Harmon ve Justin Roiland’ın yaratıcısı olduğu Rick and Morty’nin ilk üç sezonunda, çılgın bir bilim adamının torunuyla olan boyutlar arası maceralarına şahit olmuştuk.

Ekip uzun süre belirsizlikte kalan dizinin akıbetini ise işte bu Tweet ile duyurmuştu:

Önümüzdeki 4. sezon dahil olmak üzere bizleri bekleyen en az 70 bölümlük bir Rick and Morty maratonu var. Burada detaylarıyla anlattığımız gibi, eğer her sezon 10 bölüm olursa işler toplamda 10 sezonluk devasa bir efsaneye doğru evrilebilir.

5. sezon için ise şimdilik duyurulmuş bir tarih yok.

Bu sırada ülkemizde dizinin çizgi romanları yayınlanmaya devam ediyor. Serinin çizgi romanları dilimize Marmara Çizgi tarafından kazandırılıyor. Hatta çizgi romanın ileriki bölümlerinden birisi Patrick Rothfuss tarafından kaleme alınmış!

Yeni sezona dair sizlerin beklentisi neler? Bir daha böyle tatsız ve uzun araların gelmeyecek olması harika değil mi? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum‘da bizlerle paylaşmayı unutmayın!


Rick&Morty, Kafka’nın Dönüşümü’ne Oldukça Rahatsız Edici Bir Yorum Getirdi

Final Space: Uzayın Sonunda Bir Kahraman

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Kyoto Animation

Kyoto Animation: Savaşmadan Yok Olmayacağız!

The Witcher

The Witcher Serisinin 6. Kitabı “Kırlangıç Kulesi” Nihayet Türkçede