in ,

Riverdale 6. Sezon Fragmanı: Sabrina’nın Dönüşüne Hazırlanın

Riverdale 6. sezon fragmanı yayınlandı. The CW dizisinin yeni sezonunda Kiernan Shipka, Sabrina Spellman rolüne geri dönüyor.

Riverdale 6. Sezon Fragmanı
- Reklam -

Riverdale 6. sezon ilk fragmanı ile Sabrina Spellman geri döndü. The CW kanalının sevilen gençlik dizisi, Netflix’te final vermiş olan sevilen karakteri bir kez daha ekranlara taşımaya hazırlanıyor.

Roberto Aguirre-Sacasa tarafından Netflix için aynı adlı Archie Comics serisinden uyarlanan Chilling Adventures of Sabrina, ilk sezonuna 2018 yılında başlamış ve toplamda 4 sezon sürmüştü. Bu yılın başında çıkan final sezonu ile 36 bölümün sonunda hayranlarına veda etmişti. Her ne kadar 5. sezonun tıpkı Buffy the Vampire Slayer’da olduğu gibi çizgi romanlarda devam edeceği açıklanmış olsa da, o tanıdık oyuncuların karakterlerine veda ettiği belli olmuştu.

Ancak geçen haftalarda ortaya çıkan bir haber ile yine Archie çizgi roman serisinden uyarlanan ve The CW kanalı için üretien Riverdale’in 6. sezonunda Sabrina Spellman rolünde Kiernan Shipka’nın rol alacağı ortaya çıktı. Dizinin daha önceki bölümlerine de konuk olan Shipka’nın, Netflix’teki dizisinin final vermesi sonrası rolle olan bağlantısı tamamen bittiği düşünülüyordu. Ancak bu sürpriz, dizinin hayranlarını oldukça mutlu etti.

- Reklam -

Şimdi de, Sabrina’nın dizideki ilk bakışını da gösteren Riverdale 6. sezon için resmi bir fragman yayınlandı. Yeni sezonun ilk fragmanı anı zamanda Archie ve Betty’nin romantik yakınlaşmasını da ilerletmeye devam ediyor. Yeni görüntülerde ikili bebek sahibi olmak konusunda tartışıyor gibi görünüyor.

Hemen aşağıdan yayınlanan fragmana göz atabilirsiniz.

Riverdale 6. Sezon Fragmanı | İZLE

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

- Reklam -

Şu an için hayranların en çok merak ettiği soru, Sabrina Spellman’ın nasıl geri döndüğü. Karakterin Chilling Adventures of Sabrina’nın sonunda öldüğü göz önüne alındığında, birçok hayranın genç cadının nasıl geri dönebildiğini tartışıyor. Söz konusu sahnelerin, diğer dizinin olaylarından sonra mı yoksa o son bölümden önce mi gerçekleştiğini muhtemelen 6. sezon başladığında öğreneceğiz.

Dizinin 6. sezonu, 16 Kasım 2021 tarihinde başlayacak ve ilk 5 bölümü ile haftalık olarak hayranlarının karşısına çıkacak. Şu an için Türkiye’de de dizinin ilk 4 sezonunu Netflix üzerinden izleyebilirsiniz.

Sabrina’nın Riverdale 6. sezon ile dönüyor olması konusunda sizler neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

God of War PC

Sony’den Sürpriz: God of War PC’ye Geliyor! Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

Piranesi - Susanna Clarke

Susanna Clarke’ın Yıllar Sonra Gelen Ödüllü Fantastik Romanı “Piranesi” Türkçede