in

“The Sandman”in 2. Sezon Çekimlerinin Ne Zaman Başlayacağı Ortaya Çıktı

Sandman 2. sezon çekim tarihleri belli oldu. Neil Gaiman’ın popüler çizgi roman serisinden uyarlanan Netflix dizisi, maceralarına kaldığı yerden devam etmeye hazırlanıyor.

Sandman 2. Sezon Çekim Tarihleri Belli Oldu
- Reklam -
- Reklam -

Sandman 2. sezon çekim tarihleri, dizinin oyuncusu tarafından açıklandı. Neil Gaiman’ın sevilen çizgi roman serisinden uyarlanan Netflix dizisi, yeni bir sezonla hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

The Sandman dizisinde Desire karakterine hayat veren Mason Alexander Park, bir röportaj sırasında dizi çekimlerinin ne zaman başlayacağına dair paylaşımda bulundu. İlk sezonu geçen yılın ağustos ayında yayınlanan yapım, izleyici ve eleştirmenler tarafından karışık yorumlar aldı. Dizi ilk yedi haftası boyunca Netflix’in en çok izlenen yapımlarından biri olarak listelerde kaldı. Ancak yayıncının The Sandman’i ikinci sezon için resmi olarak yenilemeye karar vermesi üç ay sürdü. Kasım 2022’de 2. sezon onayını alan yapım için şimdi de çekim tarihleri ortaya çıktı.

The Sandman 2. Sezon

- Reklam -

Twitter’da yayınlanan bir röportaj videosu sırasında konuşan dizi oyuncularından Mason Alexander Park, hayranlara popüler uyarlamanın bir sonraki sezonunun geliştirilme süreci hakkında bir güncelleme verdi. Çekimlerin yaz aylarında başlayacağını dile getiren oyuncu, şunları söyledi:

“Gerçekten harika bir şekilde gelen daha fazla Sandman içeriği var ve birçok şekilde olabilir. Çekime yazın başlıyoruz ve ne kadar uzun sürerse sürsün bir sonraki devasa hikâye yığınının üstesinden geleceğiz.”

YouTube video

(Videoya YouTube üzerinden ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.)

The Sandman 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Oyuncu bu sırada Netflix’in 2. sezon için planlamış olabileceği yeni formatla ilgili heyecanlarını paylaşmaya devam etti. Park, özellikle yeni sezonu 2. sezon olarak tanımlamama konusunda özen gösterdi.

- Reklam -

Sandman 2. sezon için geri döneceği zaten doğrulanmış olsa da, özellikle Netflix’in son zamanlarda bazı orijinal yapımlarını bir bir iptal ediyor olması bazı hayranlarda endişe de uyandırdı. Neil Gaiman bu konuda hayranlara daha fazla Sandman olacağı konusunda güvence verse de, şimdilik bir sonraki sezon için belirlenmiş bir çıkış tarihi yok. Yine de çekimleri 2023 yazında başlayacağı varsayılırsa, hayranlar bir buçuk yıldan daha fazla bir süre diziyi beklemek zorunda kalacaklar. Şu an dizinin olası en erken çıkış tarihi 2024’ün yaz ayları gibi gözüküyor.

Sandman 2. Sezon Çekim Tarihleri Belli Oldu

Sandman 2. sezonundan sizlerin beklentileri neler? Sizce ilk sezondan daha iyi bir yapım gelebilir mi? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilir, ayrıca tüm içeriklerimizden anında haberdar olmak adına bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz.

Kaynak: CBR

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Uçuş 416 - T.J. Newman

T.J. Newman İmzalı Gerilim Romanı “Uçuş 416” Türkçe Raflarında

2023 BAFTA Adayları

Oscar Öncesi Son Viraj: 2023 BAFTA Adayları Belli Oldu