in

Saygı BluTV’de Yayında: Ercüment Çözer Dizisi Başladı!

Saygı dizisi, 1. bölümü ile BluTV’de başladı. Behzat Ç.’den tanıdığımız Ercüment Çözer, kendi macerasıyla hayranlarının karşısına çıkıyor.

Saygı Bir Ercüment Çözer Dizisi BluTV

Saygı dizisi yayında! Ercüment Çözer dizisi, ilk bölümüyle BluTV’deki yerini aldı. Nejat İşler’in başrolünde olduğu yapım, Behzat Ç. dünyasından çok farklı maceraları konu edinecek.

Hayranların uzun süredir beklediği gün geldi. Yıllar boyunca Behzat Ç. dizisinde, komiserin karşısındaki karakter olarak izlediğimiz Ercüment Çözer, kendi dizisiyle karşımıza çıkıyor. BluTV özel yapımı olarak hazırlanan dizide, başrolü Behzat Ç. dizisinde olduğu gibi yine Nejat İşler üstleniyor.

Sevilen başkomiserin televizyon dünyasındaki macerası ne yazık ki düşük reyting sayılarının kurbanı olmuş ve beklenenden erken şekilde sona ermişti. Ancak Behzat Ç.’nin altı yıllık aradan sonra dijital platform olan BluTV ile geri dönüşü, hayranları oldukça sevindirmişti. Erdal Beşikçioğlu, Ege Aydan, Canan Ergüder, İnan Konukçu ve Ahu Türkpençe gibi oyuncuların geri döndüğü, yeni Behzat Ç. dizisinin dijital macerası ise oldukça kısa sürmüştü.

Saygı – Bir Ercüment Çözer Dizisi Fragmanı

Saygı – Bir Ercüment Çözer Dizisi Başrolünde Nejat İşler Yer Alıyor

Toplamda 8 bölüm süren dizinin 4. sezonu (BluTV’deki ilk sezonu), Erdal Beşikçioğlu’nun senaryoyu beğenmemesi nedeniyle tartışma çıktığı ve dizinden ayrılmak istediği iddia edilmişti. Bir süre boyunca herhangi bir açıklama yapılmamış olsa da geçen senenin son aylarında durum resmileşmiş ve yapımın iptal edildiği açıklanmıştı.

Her ne kadar amirimizin maceraları son bulsa da, Behzat Ç. dünyasının en sevilen karakterlerinden biri olan Ercüment Çözer, kendi dizisiyle ekranlara geldi. Diziyle alakalı uzun fragman geçen haftalarda yayınlanmıştı. Dün de, Nejat İşler’in olmadığı ve Hesap Vakti başlığı taşıyan yeni bir fragman yayınlandı.

“Başımıza gelen her gün binlercesinin başına geliyor. Ölen öldüğüyle kalıyor, katiller aramızda dolaşıyor. Kimse hesap vermiyor.” açıklamasıyla verilen fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Saygı Fragmanı | İZLE

Bugün de dizi başlamadan hemen önce küçük bir önizleme sunuldu. “Hayatınızı belirleyen sınav işte bu.” önizlemesini de aşağıda izleyebilirsiniz.

Toplumdaki yozlaşmanın çözümünü kendi adaletini sağlayarak arayan Ercüment Çözer’in maceralarını konu edinecek Saygı, toplamda 8 bölümden oluşacak. Nejat İşler’e başrolde Erkan Can’ın eşlik ettiği Saygı’da Boran Kuzum, Miray Daner, Tansu Biçer ve Rojda Demirer gibi oyuncular yer alıyor.

Senaryosunu, Behzat Ç.’de olduğu gibi yine Ercan Mehmet Erdem’in kaleme aldığı dizide yönetmen koltuğu Ali Taner Baltacı’ya emanet.

İlk bölüm incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.

Dizi için yayınlanan yeni fragmanı sizler nasıl buldunuz? Sizce ortaya nasıl bir yapım çıkacak? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

* * *

* Netflix Türkiye Yeni Film ve Dizilerini Duyurdu

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

3 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Huseyin_Oz Huseyin_Oz dedi ki:

    Bu Ercüment beni o kadar gıcık etmişti ki yarım bıraktım diziyi.

  2. Avatar for ldenizl ldenizl dedi ki:

    Uzun bir süre var ama hep de yok yani sonuçta bırakmaya değmez bence. Diziyi heba etmemelisin. Ben hala özledikçe açıp açıp izler, Pilli Bebek dinlerim.

  3. Avatar for Huseyin_Oz Huseyin_Oz dedi ki:

    Tek Ercümnet değil bazı olaylar karşısında Behzat Ç.nin de tutumu gıcık etti beni yani spoiler olmasın ama anlamışsınızdır belki. O yüzden baktım sinirlerim bozuluyor bıraktım ama gerçekten iyi,samimi dizi.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Sarmaşık - Yekta Kopan ve Levent Gönenç

Sarmaşık: Yekta Kopan ve Levent Gönenç’ten Hüzünlü Bir Çizgi Roman

The Midnight Sky film george clooney netflix

The Midnight Sky Fragmanı: George Clooney’nin Netflix Filmi Ufukta Gözüktü