in ,

Apple’ın Jason Momoa’lı Bilimkurgu Dizisi “See” 3. Sezon ile Final Yapacak: İlk Tanıtım Paylaşıldı

See 3. Sezon ile final yapacak. Başrolünde Jason Momoa’nın yer aldığı Apple Tv+ dizisi, yeni bölümleri için ilk tanıtımı yayınladı.

see 3 sezon final jason momoa
- Reklam -
- Reklam -

See 3. Sezon tanıtım fragmanı paylaşıldı. Jason Momoa’nın başrolünde yer aldığı Apple Tv+ dizisi final bölümleri ile geri dönüyor.

Apple Tv+’ın duyurduğu ilk yapımlar arasında olan See, insan ırkının görme duyusunu kaybettiği distopik bir toplumda geçiyor. Aksiyon, drama ve bilimkurgu türlerindeki yapımın yaratıcı koltuğunda ise Peaky Blinders ve Spencer ile tanınan Steven Knight yer alıyor.

Yapımda Game of Thrones ve Aquaman ile tanınan Jason Momoa’ya Sylvia Hoeks, Hera Hilmar, Christian Camargo, Archie Madekwe, Nesta Cooper ve Alfre Woodard gibi isimler eşlik ediyor.

- Reklam -

Dizinin 3. sezonu için ilk bakış fragmanını paylaşan Apple Tv+, ayrıca serinin bu sezon ile final yapacağını da duyurdu.

See 3. Sezon Tanıtım Fragmanı | Jason Momoa Dizisi Final Yapıyor – İZLE

YouTube video

Kıyamet sonrası bir gelecekte bir kabile savaşçısı Baba Voss’ı canlandıran Jason Momoa, tanıtım fragmanında kendisini yine aksiyonun ortasında buluyor. Kardeşi Edo’yu mağlup edip ailesine veda ederek ormana çekilmesinin üzerinden bir yıl geçen Baba, kabilesini korumak için bir kez daha Paya’ya geri dönüyor. Bu seferki tehdit, bir bilim insanının yeni ve yıkıcı bir silah geliştirmesini konu alıyor.

Dizinin yönetici yapımcılarından Jonathan Tropper, heyecanını şu sözlerle paylaştı:

“Hayranların beklediği yoğun drama, sürükleyici aksiyon ve derin duygularla birlikte hikâyesinin son derece tatmin edici olduğunu düşündüğümüz See’nin destansı son sezonunu paylaşmaktan heyecan duyuyoruz.

“Görme yeteneğinin olmadığı bir dünya inşa etmek hem kamera önünde hem de arkasındaki olağanüstü yetenekli ve her kesimden insanın tutkulu ve dikkatli iş birliğiyle hazırlanan benzersiz bir meydan okumaydı. Dizi, katılan herkes için anıtsal değere sahip bir sevginin ürünü. See’nin dünyanın dört bir yanındaki izleyiciler tarafından benimsenmesinden dolayı sonsuz minnet hissediyoruz.”

- Reklam -

see 3 sezon final tanıtım jason momoa

Dizinin yönetici yapımcıları arasında Tropper ile birlikte Steven Knight, Francis Lawrence, Peter Chernin, Jenno Topping, Jim Rowe, Jennifer Yale ve Anders Engström yer alıyor. Serinin yapımcılığı Chernin Entertainment ve Endeavor Content’e ait.

See 3. sezon toplamda 8 bölümden oluşacak. Dizi, 26 Ağustos 2022 tarihinden itibaren haftalık olarak Apple Tv+ üzerinden yayınlanmaya başlayacak.

Yapıma dair yorumlarınızı ve final kararı hakkındaki görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: The Hollywood Reporter

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

İstanbul Tanrıları: Laplace’ın Son Şeytanı - Gökcan Şahin

Gökcan Şahin İmzalı İstanbul Tanrıları Serisi “Laplace’ın Son Şeytanı” ile Başlıyor

Johnny Depp Karayip Korsanlari Yalanlama

Johnny Depp’in Karayip Korsanları’na Döneceği İddiaları Yalanlandı