in

Shyamalan, Yeni Dizisi Servant ile Geliyor

M. Night Shyamalan’ın Apple TV+’ta yayınlanacak yeni dizisi Servant’ın ilk görüntüleri önümüzdeki ay gerçekleşecek New York Comic Con’da gösterilecek.

M. Night Shyamalan Servant
- Reklam -

Apple’ın yaptığı duyuruya göre, M. Night Shyamalan’ın Apple TV+’ta yayınlanacak olan Servant dizisinin ilk görüntüleri, önümüzdeki ay gerçekleşecek New York Comic Con’da gösterilecek. Apple TV+ ise, dizi ile ilgili şimdiye dek sadece iki kısa teaser yayınlandı.

“Apple TV+ Dizisi Servant’ı Tanıtan M. Night ile Bir Gece” adlı etkinliğin 3 Ekim’de yapılması planlanıyor. New York Comic Con’daki bu etkinlik kapsamında, hem Shyamalan’ın psikolojik gerilim dizisinin ilk görüntüleri paylaşılacak hem de yönetmen, oyuncular ve yaratıcı ekip ile konuşma yapılacak.

Yeni Shyamalan Dizisi Servant Kadrosu Tanıdık İsimlere Ev Sahipliği Yapıyor

Etkinlikte yer alacak isimler ise şu şekilde: Oyunculardan Lauren Ambrose (Six Feet Under), Toby Kebbell (Kong: Skull Island), Nell Tiger Free (Game of Thrones), Rupert Grint (Harry Potter Serisi), Başyapımcı M. Night Shyamalan ve Yazar/Yaratıcı Tony Basgallop.

- Reklam -

Servant’ın konusu ise kısaca şöyle: Philadelphia’lı bir çift tarifsiz bir trajedinin ardından yas tutmaktadır. Bu da evliliklerinde sorunlara yol açar, çiftin arası bozulur ve böylece gizemli bir gücün evlerine girmesine sebep olan kapı açılmış olur.

Apple’ın yeni film ve dizi platformu Apple TV+ ise 1 Kasımda yayına girmeye hazırlanıyor. Platforma iPhone, iPad, Apple TV, iPod touch, Mac, tv.apple.com gibi mecraların Apple TV uygulaması üzerinden erişilebilecek.

- Reklam -

Servant dizisinin yeni bir mecrada bizlere neler getireceği merakla bekleniyor.

YouTube video


* Netflix Dizisi Narcos Video Oyunu Olacak

Melin Arda

1990 doğumluyum ve İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Mitoloji başta olmak üzere edebiyat, müzik ve yabancı diller ile ilgileniyorum. Çeviri yapmak ve dizi/film seyretmek bu alanları bir araya getirdiği için oldukça keyifli geliyor. Bunları yaparak ve seyahat ederek farklı hayatları ve bakış açılarını görmeyi seviyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Children of Morta

Children of Morta: Keyifli Bir Aile Hikâyesi

Joker

Joker Şiddet Aşılıyor Söylemine Phoenix’ten Tepki