in

She-Hulk Dizisi Bölüm Sayısı ve Süresi Belli Oldu

She-Hulk dizisi bölüm sayısı ve süresi belli oldu. Marvel Başkanı Kevin Feige, Disney+ yapımı hakkında açıklamalarda bulundu.

She-Hulk Bölüm Sayısı Süresi

Salgından etkilenen stüdyolardan biri olan Disney, yeni projeler konusunda hız kazanmaya başlıyor. Şirketin önemli kollarından birisi olan Marvel Studios da yeni bir döneme girmiş durumda. Yeni projelerin duyurulduğu bu aylarda She-Hulk dizisi bölüm sayısı ve bölüm süresi hakkında da bir haber geldi.

Süper kahraman hayranlarının merakla beklediği Marvel Studios’tan She-Hulk dizisinden bazı detaylar duyuruldu. Belirtilene göre Disney+’ta yer alacak olan dizi 10 bölümden oluşacak ve her bölümü yarım saat sürecek. Aslında Marvel Sinematik Evreni yeni bir döneme ilk adımlarını atıyor. Sinematik Evreni’nin WandaVision dizisiyle birlikte girdiği Faz 4 için hayranlar da Disney de heyecanlı görünüyor. Marvel’ın 2021 için Disney+’ta yayınlanmak üzere 6 yapımı var ve başka projelerin de yapım aşamasında olduğu biliniyor.

She-Hulk Dizisi Komedi Ağırlıklı Olacak

Bu dizi, Marvel Sinematik Evreni’nde She-Hulk’ı, yani Jennifer Walters’ı gördüğümüz ilk yapım olacak. Walters’ın süper kahramanlık ve avukatlık arasında denge kurmaya çalışacağı dizide başrol Tatiana Maslany’ye verildi. Dizinin yapım aşamasına baktığımızdaysa komedi unsurunun ön planda olacağı görülüyor. Çünkü hikâyenin baş yazarlığını Rick and Morty’den tanıdığımız Jessica Gao üstlenmiş durumda. Bölümleri de birçok komedi projesi deneyimi olan Kat Coiro ve Ana Valia çekecek.

IGN’le WandaVision dizisi hakkında yapılan bir röportajda Marvel Studios Başkanı Kevin Feige, bölüm uzunlukları konusunda şunları söyledi:

“Toplamda altı saatlik bir içerikten ibaret. Bazen altı bölüm olur, WandaVision gibi durumlarda bazen dokuz bölüm olur. Bazen de on bölümü görebiliriz. She-Hulk’ta göreceğimiz gibi yarım saatten oluşan on bölüm de olabilir.”

She-Hulk Dizisi

Dizinin bölüm sayısının duyurulmasıyla birlikte She-Hulk şu an için Marvel Sinematik Evreni dizileri arasında en çok bölüme sahip yapım konumunda. Ayrıca WandaVision dizisinin daha kısa bölümlerden oluşması fikrinde Amerikan sit-com anlayışının etkili olduğu biliniyor. “Hukuk komedisi” olacağı duyurulan She-Hulk için de böyle bir yol izlenmiş olması olası. Fakat bazı bölümlerin yarım saatten uzun olabileceği de düşünülüyor. Dizinin bölümleri toplandığında beş saat ediyor. Kevin Feige “altı saatlik bir içerik”ten bahsettiğine göre bazı bölümlerde bizi sürprizler bekleyebilir.

She-Hulk dizisinin bölüm sayısı ve süresi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Marvel Sinematik Evreni, Disney+’ta başlayacağı bu yeni dönemde emin adımlarla ilerliyor mu yoksa farklı bir yol izlemeleri mi gerek? Düşüncelerinizi bizimle Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşın.

Kaynak: Screen Rant

Peren Ercan

1995 Çanakkale doğumlu, hayali olan yazarlığın peşinden koşan bir üniversite mezunuyum. Üniversitede beş yılımı geçirdiğim Japonca Öğretmenliği bölümünün bana kattığı kültürel farkındalıkla beraber yeni diller öğrenmeye olan açlığım devam ediyor. Bazıları ödüllü olmak üzere kısa öykü ve roman çalışmalarım var. Büyülü gerçekçiliğin cazibesine yazdıkça kapıldım. O kadar kapıldım ki gerçek hayatta da büyüyü aramaya başladım.

Lucasfilm Games Star Wars Oyunu Ubisoft

Lucasfilm Games ile Yeni Star Wars Oyunları Yolda – Indiana Jones Sürprizi

Yüzüklerin Efendisi Dizisi Konusu Resmi Özet

Yüzüklerin Efendisi Dizisi Konusu: Resmi Özet Ortaya Çıktı