in

She-Hulk Dizisine Rick and Morty Takviyesi

Disney+’ın She-Hulk dizisine, Rick and Morty’nin meşhur bölümü Pickle Rick’in de yazarı olan Jessica Gao dahil oldu.

She-Hulk

Marvel Stüdyoları’nın Kaliforniya’daki D23 Expo’da duyurduğu büyük dizilerden birisi de She-Hulk olmuştu. Disney’in yeni dijital yayın platformu Disney+ için hazırlanan yapımdan kısa bir sessizlik sonrası yeni haberler geldi.

Daha önce Savage She-Hulk #1‘da hayranların karşısına çıkan ve Stan LeeJohn Buscema ikilisi tarafından yaratılan seri, Jennifer Walters aldı karakterin maceralarına odaklanıyor. Yeşil dev Hulk’a benzer bir gücün sahibi olan Walters’ın Hulk’tan farklı yanı ise, sinirlendiğinde değil istediği zaman şekil değiştirebiliyor olması.

Bu zamana kadar Disney’in She-Hulk projesine kadar pek fazla detay açıklanmamıştı. Ancak sonunda kayda değer bir bilgi geldi. THR‘a göre, Rick and Morty dizisinin yazar ekibinde yer alan Jessica Gao, She-Hulk projesini geliştirecek yazarların başı olarak duyuruldu.

Hayranlar Rick and Morty’nin meşhur bölümü Pickle Rick‘ten kendisini hatırlayabilir. yazarın yer aldığı diğer projeler şöyle: Silicon Valley, Take My Wife, Lab Rats ve Star Wars: Detours.

Yazar Tercihi, She-Hulk Dizisinin Eğlence Dozunu Artırıyor

She-Hulk dizisine başarılı animasyon serisi Rick and Morty cephesinden bir katılımın olması; dizinin eğlenceli yanının ağır basacağını işaret ediyor olabilir. Marvel’dan Kevin Feige’nin de dizinin çizgi romanları olabildiğince takip edeceğini hatırlatması, bu durumu destekliyor.

She-Hulk’a dair henüz yönetmen ya da oyuncu tercihi bilgisi alabilmiş değiliz. Bununla birlikte dizinin yayına başlama tarihi de belli değil.

Disney+‘ta yer alacak diğer Marvel yapımları arasında ise Ms. Marvel, Moon Knight, Hawkeye, Loki, The Falcon and The Winter Soldier ve WandaVision yer alıyor.

Disney+ platformu ise 12 Kasım 2019‘da yurt dışında hizmete başlayacak. Mecranın Türkiye’ye kapılarını açıp açmayacağı ise şu an için belli değil.

Bu sırada, Rick and Morty hayranlarına da güzel haberi verelim. Dizinin 4. sezonu 10 Kasım 2019 itibarıyla yayına başlıyor.

Peki ya siz She-Hulk dizisi için Jessica Gao tercihini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum‘da bizlerle paylaşmayı unutmayın!

* * *

* Loki Dizisi, Doctor Strange 2’ya Bağlanacak

* Falcon & Winter Soldier’ın Çekimleri Başlıyor

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    CGİ nasıl olacak acaba çok merak ediyorum, bu diziyi izliycem.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Çevirmenin Çemberi: Modern Çin Edebiyatının Öyküsü

Çevirmenin Çemberi: Modern Çin Edebiyatının Öyküsü

Ölü Dalgıcın Sonbaharı

Ölü Dalgıcın Sonbaharı Hız Kesmiyor: Yeni Baskı Raflarda