in ,

Snowpiercer 2. Sezon Fragmanı: Sean Bean Maceraya Dahil Oluyor

Snowpiercer 2. sezon fragmanı yayınlandı. Sean Bean’in Bay Wilford rolünde yer aldığı yeni TNT ve Netflix macerası yakında başlıyor.

Snowpiercer 2. Sezon İncelemesi

Snowpiercer 2. sezon resmi fragmanı Netflix tarafından paylaşıldı.

Hemm Bong Joon-ho’nun yönettiği aynı adlı 2013 filmine hem de 1982 grafik romanı La Transperceneige’e dayanan Snowpiercer, geçen sene ilk sezonu ile izleyicilerin karşısına çıktı. Normalde TNT’nin orijinal işlerinden biri olan yapım, Türkiye’de Netflix üzerinden haftalık olarak yayınlanıyor. Dizi, dünyanın donmasından yedi yıl sonra, insanlığın Snowpiercer olarak bilinen ve sürekli hareket eden trende yaşadıkları mücadeleyi konu ediniyor.

Snowpiercer’in ilk sezonu, Andre Layton’a demokratik bir hükümet kurmak için Snowpiercer’ın kontrolünü ele geçirmesi ve Melanie’in trenden atılmasıyla son bulmuştu. Ayrıca ilk sezonun final sahnesinde Bay Wilford rolünde Sean Bean’i de göstererek devamının çok daha heyecanlı olacağını kanıtlamıştı.

Nihayet beklenen yapımın 2. sezonu için resmi fragman yayınlandı.

Snowpiercer 2. Sezon Fragmanı | Türkçe Altyazılı İZLE

Önce düzen vardı. Sonra devrim oldu. Şimdiyse Bay Wilford var. Snowpiercer 2. sezonda Oscar ödüllü Jennifer Connelly, Tony ödüllü Daveed Diggs ve Emmy ödüllü Sean Bean başrollerde.
Dizinin ikinci sezonunda yeni bir güç mücadelesi ortaya çıkıyor. Yeni teknolojiyli bir trene ve herkesin tahmin yürütmesini sağlayan bir oyun planına sahip olan Bay Layton, Snowpiercer’ın ruhu için Wilford’la savaşırken Melanie, insanlığın kaderini değiştirebilecek şok edici yeni bir keşfe öncülük edecek.

Dizinin baş yapımcısı olan Graeme Manson, TVLine’a verdiği demeçte yeni sezon ile ilgili şunları söyledi:
“Melanie için kızıyla kucaklaşması kolay bir yolculuk olacak gibi görünmüyor. Birincisi, Wilford’un karizması ve kapasitesi konusunda hâlâ birçok şeyi bilmiyoruz. Onun hakkında şimdilik sadece Melanie aracılığıyla fikirlerimiz var. Fakat Alexandra [Big Alice’de] nasıl bir hayat yaşıyor? Annesi hakkında inandığı şey, bence sezonun zirvesini başlatması gereken en büyük sorulardan biri.”
Snowpiercer’ın başrollerinde Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Sean Bean, Rowan Blanchard, Alison Wright, Mickey Sumner, Iddo Goldberg, Katie McGuinness, Lena Hall, Annalize Basso, Sam Otto, Roberto Urbina, Sheila Vand ve Steven Ogg yer alıyor.  Snowpiercer 2. sezonu, 26 Ocak 2021 tarihinde ilk bölümüyle Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Yapım, orijinalinde TNT’ye ait olduğu için aynı Star Trek: Discovery dizisinde olduğu gibi haftalık olarak yayınlanacak.

Snowpiercer 2. sezon için yayınlanan fragmanı sizler nasıl buldunuz? Sizce ilk sezondan daha iyi bir macera hayranları karşılayabilecek mi? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Orhan Pamuk Veba Geceleri Çıkış Tarihi

Orhan Pamuk’un Veba Geceleri Romanının Çıkış Tarihi Belli Oldu

WandaVision Assembled belgesel

WandaVision Yorumları: Disney+’ın İlk Marvel Dizisi İçin Beklentiler Yükseliyor