in ,

Netflix, Hit Dizisi Squid Game’in İlk Sezonundan Kesilmiş Bir Sahne Yayınladı

Squid Game dizisinin 1. sezonundan kesilmiş bir sahne Netflix tarafından servis edildi. Yayınlanan bölümle birlikte Front Man’in geri döneceği de doğrulandı.

squid game kesilmiş sahne izle

Squid Game dizisi için kesilmiş bir sahne paylaşıldı. Netflix’in hit yapımı, 2. sezon hazırlıklarını sürdürürken hem yeni sezona dair ipuçları veriyor hem de ilk sezona dair materyalleri bir kez daha gün yüzüne çıkartıyor.

İlk sezonu 2021 yılında yayınlanan Güney Kore yapımı Netflix dizisi, kısa süre içerisinde platformun en çok izlenen yapımı olmuştu. Aynı zamanda kanala en çok getiri sağlayan iş olarak da kayıtlara geçen Squid Game’in oyuncu kadrosunda Lee Jung-jae, Park Hae-soo ve Hoyeon gibi isimler yer almıştı.

Geçen günlerde gerçekleştirilen Emmy Ödülleri’nde sürpriz bir Emmy Ödülü kazanan yapım, 2. sezon hazırlıklarına hız verdi.

Netflix de bugün dizinin ilk sezonundan kesilen bir sahneyi, yönetmen Hwang Dong-hyuk’un açıklamaları eşliğinde izleyicilerle paylaştı.

Squid Game 1. Sezon Kesilen Sahne | İZLE

YouTube video

 

(Klibi YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

Video, şu açıklamayla paylaşıldı:

“1. sezondaki Gemi Aslanı’nın kim olduğunu görünce çok şaşıracaksınız.

“Bu özel klip, hayatta kalma oyununun arkasındaki adamı açığa çıkarıyor.”

Squid Game Yarışması Başvuru Şartları

Videonun başlangıcında yönetmen Hwang Dong-hyuk şu açıklamaları yapıyor:

“Merhaba, ben Hwang Dong-hyuk. Squid Game’in yönetmeniyim. Dünya çapında Squid Game’i beğenen Netflix hayranlarına teşekkür ederim.

“Yepyeni hikâyelerle dolu 2. sezonu heyecanla bekleyin. Ama bu arada Squid Game’in 2. sezonunu bekleyenlere küçük bir armağan hazırladım. Gelin, bir göz atalım.”

Battle Royale ve Gambling Apocalypse: Kaiji gibi Japon hayatta kalma mangalarından ilham alan Squid Game, yarışmacıların çeşitli çocuk oyunlarına katıldığı ölümcül bir yarışmayı konu alıyor. Kaybedenin öldüğü, kazananın ise 45,6 milyar Güney Kore Wonu kazandığı yarışma, acımasız sahneleriyle de dikkat çekiyor.

2. Sezon Çekimleri Gelecek Yıl Gerçekleştirilecek

Küresel bir fenomene dönüşen dizi, Netflix tarafından bir realite şovuyla da pekiştiriliyor. Dizideki yarışmanın temasını kullanan bir program hazırlığında da olan platform, 2. sezon için gün saymaya devam ediyor.

squid game kesilmiş sahne

Hwang Dong-hyuk ise geçen günlerde 2. sezonun Koreli oyuncularla çekileceği, artırılan bütçeyle birlikte 3. sezon için Leonardo DiCaprio gibi Hollywood yıldızlarına teklif götürülebileceğini kaydetmişti.

2. sezon çekimleri 2023 yılı içerisinde gerçekleştirilecek. Sezonun yayınlanması ise 2024 yılını bulabilir.

Kesilen sahne hakkında sizin görüşleriniz neler? Squid Game 2. sezon için heyecanlı mısınız? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: CBR

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Hilary Mantel ölüm haberi

Kurtlar Hanedanı’nın Booker Ödüllü Yazarı Hilary Mantel Yaşama Veda Etti

The Rings of Power 5. Bölüm İncelemesi

Yüzüklerin Efendisi Dizisi “The Rings of Power”ın 5. Bölüm İncelemesi: Orta Dünya’da Yükselen Tutarsızlıklar