Star Trek: Picard İlk Fragmanına Kavuştu!

Patrick Stewart'ın bir kez daha Jean-Luc Picard'ı canlandıracağı Star Trek: Picard dizisinin ilk kısa tanıtım videosu yayımlandı.

Ünlü aktör Patrick Stewart‘ın uzun bir aranın ardından bir kez daha Kaptan Jean-Luc Picard rolünü canlandıracağı dizinin ilk kısa videosu görücüye çıktı. Bu sayede dizinin resmi adını da öğrenmiş olduk – Star Trek: Picard.

Hatırlayacağınız gibi, ilk kez geçen yıl duyurulan dizinin çekimleri geçen ay itibarıyla başlamıştı. Şimdi de, bu güzel haberin üstünden çok geçmeden dizinin ilk sahneleriyle karşı karşıyayız. Videodan anladığımız kadarıyla, Star Trek: Nemesis‘in sonundaki talihsiz olayların ardından sevgili kaptanımız emekliye ayrılmış. Hatta elini eteğini yıldız donanmasından çekip şarap yetiştiriciliğine soyunmuş.

Zaten yapılan ilk açıklamalar dizinin bir tür devam niteliğinde olacağına ve 18 yıl sonrasını, kaptanın yaşlılığını anlatacağına işaret ediyordu. 2399 yılında, yani şimdiye dek çekilmiş tüm Star Trek filmlerinden sonra geçecek dizi Kelvin Zaman Çizgisi’ne dâhil olacak.

Star Trek: Picard, bu yılın sonlarına doğru CBS’de yayınlanacak.

GÖZ ATIN  Patrick Stewart’lı Yeni Star Trek Dizisinin Çekimleri Başlıyor

Stranger Things Kitap

Editör
Yirmi yılı aşkın bir zamandır fantastik edebiyat, bilimkurgu, çizgi roman ve bilgisayar oyunlarıyla haşır neşir oluyor. Fantastik edebiyat alanında dört basılı kitabı bulunan yazar, Kayıp Rıhtım'ın yanı sıra Oyungezer dergisinde de serbest yazar olarak çalışmakta, çeşitli yayınevlerinde çevirmen ve editör olarak görev almaktadır.

Star Trek: Picard İlk Fragmanına Kavuştu! için 2 yorum

  1. Ben daha önceki dizilerin tamamını hâlâ bitiremedim. (Star Trek Voyager ve Star Trek Enterprise sırada bekliyor) Öte yandan sürekli yeni diziler geliyor. Bu gidişle bütün resmî Uzay Yolu dizilerini izlemek bir kişinin bütün ömrüne mâl olacak.


  2. İkinci fragman geldi. Konu heyecanlandırmadı. Fakat! Söz konusu Star Trek olunca verdiğim tepki “Yehuu!”


Star Trek: Picard İlk Fragmanına Kavuştu!

Patrick Stewart’ın bir kez daha Jean-Luc Picard’ı canlandıracağı Star Trek: Picard dizisinin ilk kısa tanıtım videosu yayımlandı.

 

 

Başa dönün
Daha fazla Dizi, Geek
DEV ÇEKİLİŞ: Timaş Yayınları Dünya Edebiyatı Seti

Kayıp Rıhtım ve Timaş Yayınları ortaklığında 6 farklı okurumuza, yayınevinin Dünya Edebiyatı Dizisi'nden 8 kitaplık...

Kapat