in ,

Stranger Things 4. Sezondan Yeni Fragman: Kaliforniya’ya Hoş Geldiniz

Stranger Things 4. sezondan “Kaliforniya’ya Hoş Geldiniz” temalı yeni bir fragman paylaşıldı. Sevilen Netflix dizisi geri dönüşü için hazırlanıyor.

Stranger Things 4. sezon fragman

Stranger Things 4. sezon için yeni bir fragman yayınlandı. Heyecanla beklenen Netflix dizisi, geri dönüşü öncesi yeni videolar ile hayranlarını meraklandırmaya devam ediyor.

Dijital yayın devi Netflix’in en popüler işlerinden biri olan Stranger Things, ilk sezonuyla 2016 yılında platformdaki yerini aldı. Kısa sürede önemli bir izleyici kitlesine sahip olan yapım, Ekim 2017’de 2. sezonu ile dönüş yaptı. Maceranın yayınlanan son sezonu olan 3. sezonu ise Temmuz 2019’da izleyici ile buluştu. Şimdi de hayranlar uzun süredir yapımın onayı çoktan verilmiş olan 4. sezonunu bekliyorlar.

Koronavirüs pandemisi nedeniyle çekimleri ertelenen ve çıkış tarihi açıklanmayan yapımın ilk kısa fragmanı Şubat 2020’de yayınlandı. Çekimleri Eylül 2021’de tamamlanmış sezona ait ilk düzgün fragman ise yine aynı ayda geldi.

Günümüzde dünyanın dört bir yanındaki Stranger Things hayranları Will Byers’ın 6 Kasım 1983’te Hawkins’te kaybolması nedeniyle 6 Kasım’ı “Stranger Things Günü” olarak kutluyor. Netflix de 6 Kasım’ın hayranlar için daha özel bir gün hâline getirmek adına güne özel işler yapıyor. Bu nedenle güne özel tüm karakterlere bakış atan “Kaliforniya’ya Hoş Geldiniz” başlıklı yeni bir fragman daha paylaştı. Hemen aşağıdan Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Stranger Things 4. Sezon Fragman Türkçe Altyazılı | İZLE

Yayınlanan yeni fragman, hayranların 4. sezona daha iyi bir bakış atmasını sağlıyor. Yeni video özellikle Millie Bobby Brown’ın canlandırdığı Eleven karakterine ve yeni okuluna odaklanıyor. Yaşadığı zorbalıkları gösteren fragmanda karakterin ara tatili ne kadar beklediğine de vurgu yapılıyor. Finn Wolfhard’ın oynadığı Mike karakteri ile aralarında geçen sezonlardan oluşan romantik bağa da gönderme yapan fragmanda, tahmin edildiği üzere işler yine karışıyor.

Dizide ikili dışında Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Cara Buono ve Matthew Modine gibi isimler yer alıyor. 3. sezon sonunda öldüğünü düşündüğümüz David Harbour da, Jim Hopper rolünde dizide yer almaya devam edecek.

Fragmanın açıklamasında herhangi bir çıkış tarihi paylaşılmamış olsa da, 004/004 yazısı ile 4. sezonun 4. fragmanını izlediğimiz ortaya çıkıyor. Duffer Kardeşler’in Netflix için yarattığı maceranın bir sonraki sezonunun 2022 yılı içerisinde çıkması bekleniyor. Yapıma dair 5. sezon onayının da çoktan verilmiş olduğunu hatırlatalım.

Stranger Things 4. sezon için yayınlanan yeni fragmanı nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Dark Knights of Steel Yeni Batman Çizgi Romanı

Dark Knights of Steel: Yeni Batman Çizgi Romanı ile DC Multiverse Genişliyor

Image Comics Sendika Comic Book Workers United

Image Comics, Çalışanlarının Sendikalaşma İsteğine Cevap Verdi