Stranger Things’in 2. Sezonu Daha Karanlık ve Korkutucu Olacak

Merakla beklediğimiz Stranger Things dizisinin yeni sezonu daha da korkutucu olacak!

Duffer kardeşler tarafından yaratılan Netflix dizisi Stranger Things’in 2. sezonuna altı ay kaldı ve açıkçası artık sabırsızlıktan çatlamak üzereyiz. Will, Mike, Dustin, Lucas ve Eleven’ın Hawkins kasabasında bu kez hangi garipliklerle karşılaşacağı konusunda ekibin ağzı sıkı olsa da gelecek sezonun daha fazla korku içereceği konusunda bir açıklama geldi.

Dizinin oyuncuları Finn Wolfhard (Mike), Caleb McLaughlin (Lucas), Gaten Matarazzo (Dustin), Noah Schnapp (Will) ve Millie Bobby Brown (Eleven) bir derginin (Emmy Magazine) mayıs sayısına konuk olarak yakaladıkları şöhret ve gelecek sezon hakkında konuştular.

Wolfhard ikinci sezon hakkında şöyle ipucu verdi.

“Karakterlerin yüzleşmeleri gereken gerçek ve rahatsız edici meseleler ortaya çıkacak. Bu sezon daha fazla karanlık ve korku odaklı bir sezon olacak. İnsanların birinci sezona göre daha fazla hoşuna gideceğini düşünüyorum.”

Şubat ayında dizinin yapımcıları, Will’in Baş Aşağı Dünya’dan (Upside Down) geri döneceğini ama yaşadığı travma dolayısıyla psikolojik sorunlar yaşayacağını belirtmişlerdi. Emmy Magazine’ndeki röportajda Gaten Matarazzo dizideki ekibe ve Will geri döndüğünde işlerin nasıl değişeceği konusuna değindi.

“Hepsi duygusal olarak yıpranmış durumda.” diyen Matarazzo şunları ekledi: “Biraz kötü hissedecekler çünkü en yakın arkadaşları geri dönecek ve o tanıdıkları “Will” gibi davranmıyor olacak.”

Stranger Things’in 2. sezonu Cadılar Bayramı’nda yani 31 Ekim’de Netflix’te olacak.

GÖZ ATIN  Stranger Things'ten Nintendo Oyunu Temalı Bir Video
Etiketler:  

Mümin Can 1989 yılında dünyaya geldi. Mitoloji, tarih, edebiyat üzerine okumayı, yazmayı ve sohbet etmeyi sever. Bunun yanında bir kimya mühendisi olarak bilim ve teknoloji dünyasını da takip etmeye çalışır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Stranger Things’in 2. Sezonu Daha Karanlık ve Korkutucu Olacak

Merakla beklediğimiz Stranger Things dizisinin yeni sezonu daha da korkutucu olacak!

 

 

Başa dönün
Daha fazla Dizi
Dünyalar Savaşı’ndan Uyarlanacak Yeni Bir Dizi Geliyor

BBC, aralarında H. G. Wells’in Dünyalar Savaşı romanından uyarlanacak üç bölümlük bir dizinin de olduğu...

Kapat