in ,

Succession 4. Sezon ile Geri Dönüyor: HBO Yapımından İlk Fragman Yayınlandı

Succession 4. sezon çıkış tarihi, ilk fragman eşliğinde duyuruldu. HBO’nun Emmy ödüllü draması yeni bölümleri ile geri dönüyor.

Succession 4 Sezon Çıkış Tarihi ve Fragman
- Reklam -

Succession 4. sezon çıkış tarihi ortaya çıkarken yeni sezondan ilk fragman da paylaşıldı. HBO’nun ünlü draması, Roy Ailesi’nin satranç mücadelesini andıran hikâyesini anlatmaya devam ediyor.

İlk sezonu 2018 yılında yayınlanan ve yaratıcı koltuğunda In the Loop ile Oscar adaylığı alan Jesse Armstrong’un yer aldığı Succession dizisi geri dönüş hazırlığında.

IMDb’de 9.8’lik puan ortalamasına sahip 3. sezon finalinin üzerinden iki yıllık bir zaman geçmişken Succession 4. sezon ile geri dönüşün ilk işaretini verdi. Dizi 3. sezonda Roy Ailesi’nin babalarını alt etmek için giriştikleri planların yıkıcı sonuçlarıyla tanışmalarıyla sonuçlanmıştı. Kendall (Jeremy Strong), Siobhan (Sarah Snook) ve Roman (Kieran Culkin); Waystar-Royco’nun satışını durdurmak için harekete geçmiş ancak Logan Roy’un (Brian Cox) işin içine anneyi de dahil ederek tüm planları bozmasıyla sezon beklenmedik bir noktada noktalanmıştı.

- Reklam -

Succession 4 Sezon Çıkış Tarihi

Succession 4. Sezon Çıkış Tarihi Emmy Adaylık Dönemine Uygun Olacak

Toplamda 10 bölümden oluşacak Succession 4. sezon 26 Mart 2023 tarihinden itibaren HBO ve HBO Max üzerinden yayınlanmaya başlayacak.

Dizinin 4. sezonunda yürütücü yapımcı koltuğunda Jesse Armstrong, Adam McKay, Frank Rich, Kevin Messick, Jane Tranter, Mark Mylod, Tony Roche, Scott Ferguson, Jon Brown, Lucy Prebble, Will Tracy ve Will Ferrell yer alıyor.

Succession 4. sezon oyuncu kadrosuna Annabeth Gish, Adam Godley, Eili Harboe ve Jóhannes Haukur Jóhannesson gibi isimler katılıyor. Rollerini yineleyecek oyunculardan bazıları ise şu şekilde:

J. Smith Cameron (Gerri Kellman), Alan Ruck (Connor Roy), Nicholas Braun (Greg Hirsch), Arian Moayed (Stewy Hosseini), Harriet Walter (Lady Caroline Collingwood), James Cromwell (Ewan Roy), Natalie Gold (Rava Roy), Caitlin Fitzgerald (Tabitha), Ashley Zukerman (Nate Sofrelli), Larry Pine (Sandy Furness), Mark-Linn Baker (Maxim Pierce) ve Pip Torrens (Peter Munion)

- Reklam -

Succession 4. Sezon Fragmanı | İZLE

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

Bugüne dek 19 Primetime Emmys kazanma başarısı gösteren yapımın 4. sezon özeti şu şekilde:

“Medya şirketi Waystar Royco’nun teknoloji devi Lukas Mattsson’a satışı (Alexander Skarsgard) satışı her zamankinden daha yakın. Deprem niteliğindeki bu satışın olasılığı, anlaşma tamamlandıktan sonra hayatlarını ne ölçüde etkileyeceklerini bildikleri için Roy Ailesi adına varoluşsal bir endişeye ve ailesel bir parçalanmaya neden oluyor. Aile, kültürel ve politik ağırlıklarının ciddi şekilde kısıtlandığı bir geleceğe hazırlanırken kendi içlerinde yeni bir güç mücadelesi başlıyor.”

Succession 4 Sezon Çıkış Tarihi ve Fragman

Succession 4. sezon için sizin nasıl bir beklentiniz var? Yorum, teori ve görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, bizleri Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.

Kaynak: Collider

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Percy Jackson Dizi Zeus ve Poseidon

Percy Jackson Dizisinde Zeus ve Poseidon’u Oynayacak İsimler Belli Oldu

Misir En Eski Mumya

Mısır’da Bugüne Dek Bulunmuş ‘En Eski ve Eksiksiz’ Mumya Gün Yüzüne Çıkartıldı